0 грн. 0

Клей для теплоізоляції Baumit

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Клей для теплоізоляції Baumit – клейові суміші з високими адгезійними властивостями для приклеювання утеплювача під час виконання облаштування ізоляційних систем фасадів. Історія компанії Бауміт, одного з найуспішніших європейських брендів з виготовлення будівельних матеріалів, почалася в Австрії ще в 1810 році лише з однієї печі для випалення вапна. На українському ринку торгова марка представлена ​​з 2002 року, де за цей час встигла здобути широку популярність. Адже купити клей для теплоізоляції Baumit означає зробити внесок у якісну та довговічну термоізоляцію приміщення.

Клей для теплоізоляції baumit.jpg

Особливості клею для теплоізоляції Baumit

Клейові склади Baumit мають ряд переваг, завдяки яким вдається досягти міцного з'єднання з поверхнею основи. Серед переваг клейових сумішей компанії слід зазначити такі якості:

  • відмінні адгезійні властивості для надійного зчеплення з поверхнею;
  • висока еластичність для зручного нанесення матеріалу;
  • стійкість до впливу несприятливих погодних умов, наприклад морозу, тепла або вологи;
  • висока проникність;
  • екологічна безпека як готового продукту, так і виробничого процесу. Це проявляється, у тому числі, у мінімізуванні витрати енергії та викидів різних шкідливих речовин в атмосферу.

Також слід враховувати, що для досягнення оптимального результату температура повітря, основи та матеріалу під час виконання робіт, а також при подальшому твердінні повинна бути в межах від +5°C до +30°C.

Особливості клею для теплоізоляції Polimin.jpg

Асортимент клею для теплоізоляції Baumit

Клейові склади Baumit представлені на будівельному ринку в широкому асортименті та мають різні галузі застосування. Клейові суміші бренду можуть використовуватись при проведенні внутрішніх або зовнішніх робіт. Можна підібрати клей як для механічного, так і для ручного способу нанесення.

Клей для теплоізоляції компанії Baumit переважно представлений у продажу на українському будівельному ринку у вигляді сухих сумішей. Вони вимагають попереднього приготування для одержання готового до роботи складу. З цією метою вміст мішка потрібно змішати з чистою водою в пропорції, зазначеній виробником, до однорідної маси. Слід враховувати, що життєздатність продукту становить близько 60 хвилин. Такий клейовий склад переважно фасується в герметичні паперові мішки вагою по 25 кг.

Сухі суміші Бауміт.jpg

Але також у продажу представлені клейові склади Baumit у вигляді готових до застосування сумішей, що фасуються у пластикові відра вагою 25-30 кг.

Клейові склади Baumit.jpg

Правила використання клею для теплоізоляції Baumit

Перед нанесенням матеріалу слід переконатися, що поверхня основи очищена від бруду або пилу, що вона чиста, суха і не замерзла. Наносять клей суцільним способом по всій робочій поверхні за допомогою зубчастого шпателя. При використанні мінеральної вати перед нанесенням клейового складу слід виконати його втирання у волокна плити. Після проведення поклейки теплоізоляційних плит необхідно провести додаткове кріплення термоізоляційними дюбелями через 24 години та більше.

У разі влаштування захисного армованого шару на пінополістирольні плити наносять клей тонким шаром (товщиною до 3 мм). Далі проводять укладання армуючої лугостійкої сітки та її розгладжування. Слідом за влаштуванням армувального гідрозахисного шару проводять загладжування поверхні. Технологічна перерва перед подальшими роботами має становити не менше 3 днів. Якщо протягом двох тижнів після приклеювання не було нанесено армуючого гідрозахисного шару, необхідно повторно відшліфувати пінополістирольні плити.

Чому вигідно купити клей для теплоізоляції Baumit у магазині Наша Стройка

Клей для теплоізоляції Baumit є визнаним серед покупців у всьому світі продуктом. Він встиг позитивно зарекомендувати себе на ринку, адже за його допомогою проводиться утеплення фасадів багатьох житлових та адміністративних приміщень в Україні вже понад 20 років.

В інтернет-магазині Наша Стройка представлений весь необхідний асортимент продукції для виконання якісної термоізоляції різними матеріалами. Наші консультанти допоможуть порівняти характеристики та визначитися з вибором товарів, а також зробити розрахунки необхідної кількості матеріалів. Купити клей для теплоізоляції Baumit у великих об’ємах або повний комплект інших матеріалів для будівництва та ремонту можна зателефонувавши за номером (0800) 50-54-52.