0 грн. 0

Клей для пінопласту

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Клей для пінопласту - затребуваний і популярний будівельний матеріал, який може виявитися корисним на різних стадіях будівництва або проведення ремонтних робіт. При цьому ключове значення буде грати якість і властивості продукту, який повинен виправдовувати свою назву і надійним чином склеювати різні поверхні, не випускати тепло і т.д.

Особливості та властивості клею для пінопласту

Більшість людей стурбовані завданням по організації якісної теплоізоляції і скороченням комунальних платежів. Успішно вирішити дану проблему можна за допомогою внутрішнього або зовнішнього утеплення. В ролі матеріалу найчастіше застосовують пінопласт, який для щільного прилягання до стіни вимагає використання спеціального будівельного клею.

Призначені для цього клейові суміші відрізняються підвищеними експлуатаційними властивостями, досить прості в приготуванні і процесі нанесення на поверхню. Завдяки цьому, виконати утеплення нескладно, за умови вірно прорахованної витрати суміші, вибору якісного складу і правильного приготування.

На ринку представлена ​​продукція від безлічі вітчизняних і іноземних брендів. Ключовим фактором буде не ціна клею для пінопласту, а його технічні властивості, такі як:

  • склад;

  • час висихання;

  • міцність на стискання;

  • робоча температура;

  • час приготування суміші.

До додаткових факторів можна віднести витрату клею. Перед тим як купити клей для пінопласту необхідно постаратися підібрати збалансований продукт, який буде відрізнятися економною витратою і доступною ціною.

Купити клей для пінопласту

При виборі продукції звертайте увагу на її консистенцію, яка повинна володіти стійкістю до атмосферних явищ, відрізнятися хорошою паропроникністю і не бути занадто рідкою. Високі показники щільності будуть свідчити про економну витрату продукту. Якщо роботи проводяться в холодну пору року, додатковим чином звертайте увагу на робочі температури клею.

Запрошуємо вигідно купити клей для пінопласту в інтернет-магазині «Наша Стройка». У нас представлена ​​продукція для різних основ і областей застосування. Товари реалізуються в фасованих мішках по 25 і 27 кг. Більшість варіантів вимагають приготування, за інструкцією зазначеної на упаковці.