0 грн. 0

Клей для екструдованого пінополістиролу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Клей для екструдованого пінополістиролу нарівні з бітумними мастиками користуються заслуженою популярністю для приклеювання ЕППС-плит різних марок. До складу продукції не повинні входити ефіри, бензин, ацетон та інші органічні сполуки, які можуть пошкодити основу плит в місцях нанесення. Крім цього, при виборі клею в облік необхідно брати розташування об'єкта, що утеплюється: підлога, стеля або стіни будівлі.

Як вибрати клей для екструдованого пінополістиролу?

Для того щоб вдало вибрати і вигідно купити клей для екструдованого пінополістиролу, необхідно уважно переглянути його інструкцію і ключові властивості продукту. Незважаючи на те, що більшість клейових сумішей візуально дуже схожі, багато товарів мають істотні відмінності в процесі застосування. Необхідно пам'ятати, що суміші для внутрішнього і зовнішнього утеплення мають серйозну різницю в експлуатаційних властивостях.

При виборі продукції рекомендуємо провести перевірку відповідності виробу певним вимогам:

  • стійкість до проявів зовнішнього середовища (спека, морози, опади і т.д.);

  • паропроникність (склад не повинен виступати конденсатором);

  • практичність в експлуатації;

  • мала витрата;

  • швидкий час схоплювання;

  • рівень екологічності.

Застосування клею для екструдованого пінополістиролу потребує ретельного підбора. Для того щоб заощадити час і уникнути помилок, варто звернутися до консультантів, які допоможуть підібрати оптимальний варіант для кожного індивідуального випадку.

Купити клей для екструдованого пінополістиролу

Пропонуємо вигідно купити клей для екструдованого пінополістиролу в інтернет-магазині «Наша Стройка». В асортименті нашого ресурсу представлені товари з бітумної, полімерцементної і цементної основи для різного застосування (армування і приклеювання, приклеювання утеплювача, для внутрішніх і зовнішніх робіт). Товар поставляється в мішках вагою 25,27 і 30 кг.