0 грн. 0

Клей для теплоізоляції Polimin

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Клей для теплоізоляції Polimin – сертифіковані клейові склади, призначені для прикріплення різноманітних утеплювачів, таких як пінополістирол, пінопласт або мінеральна вата при створенні систем ізоляції, а також утепленні фасадів будівель.

Клей для теплоізоляції Polimin.jpg

Якісна теплоізоляція здатна забезпечити комфортний мікроклімат у приміщенні у зимовий період. З її допомогою можна не тільки утеплити стіни, але й захиститися від протягів або вітрів у холодну пору року. У той же час, використання теплоізоляційних плит потребує застосування спеціального клею, що випускається, зокрема, українським брендом Polimin. Продукція компанії також представлена ​​на міжнародному ринку, оскільки завдяки своїй високотехнологічності повністю відповідає європейським стандартам та нормам.

Особливості клею для теплоізоляції Polimin

Клей Полімін заслужив свою популярність на вітчизняному будівельному ринку завдяки низці переваг, серед яких варто відзначити такі:

 • чудове зчеплення з поверхнею основи;
 • високі показники паропроникності, що особливо актуально при використанні вати для утеплення мінеральних поверхонь, таких як цегла, цемент та їх похідні;
 • зручне нанесення завдяки високій пластичності;
 • хороші армуючі та теплоізоляційні властивості;
 • термостійкість та пожежна безпека;
 • вологостійкість та стійкість до морозів;
 • стійкість до зміщення;
 • екологічна безпека.

Незважаючи на всі перераховані вище переваги клею для теплоізоляції Полімін, ціна на нього досить демократична.

Особливості клею для теплоізоляції Polimin.jpg

Асортимент клею для теплоізоляції Полімін

Клей Polimin представлений у ряді лінійок, серед яких можна виділити як досить універсальну, так і спеціалізовану продукцію, зокрема:

 • для внутрішніх чи зовнішніх робіт;
 • для котеджного чи багатоповерхового будівництва;
 • для приклеювання утеплювача або одночасно для армування та приклеювання.

Окремо слід зупинитися на деяких найпопулярніших продуктах бренду Polimin у категорії клей для теплоізоляції.

Полімін П-17 – призначений для кріплення теплоізоляційних плит з мінеральної вати та спіненого пінополістиролу та підійде для утеплення фасадів будівель до 9 м включно.

П-18 – використовується для виконання армуючого шару і підійде для теплоізоляційних плит з пінополістиролу типу EPS, включаючи графітовий, і мінеральної вати. З його допомогою можна приклеювати декоративні елементи з EPS та кріпити утеплювач у системах утеплення споруд до 9 м включно.

Полімін П-18.jpg

Полімін П-19 – клейова суміш, призначена для приклеювання теплоізоляційних матеріалів (пінополістиролу типу EPS та мінеральної вати).

Полімін П-19.jpg

Полімін П-20 – використовується для захисту теплоізоляційних плит з пінополістиролу або мінеральної вати під час утеплення фасадів, а також для кріплення утеплювача.

Як правильно використовувати клей для теплоізоляції Polimin

У продажу представлений клей Polimin у вигляді сухих сумішей, розфасованих у герметичні паперові мішки вагою 25 кг. До їх складу входять полімермінеральні речовини, основу яких становить цемент. Ці суміші вимагають попереднього приготування розчину.

Для приготування робочої суміші сухий клейовий склад необхідно з'єднати з чистою водою (температурою від 15 до 20°С) у рекомендованих виробником пропорціях (на 25 кг сухої суміші потрібно близько 5-6 л води) та змішати будівельним міксером до утворення однорідної маси, після чого витримати 5 хвилин| і перемішати повторно.

Перед початком роботи слід попередньо підготувати основу. З цією метою проводиться очищення поверхні стін, оскільки наявність значних забруднень може погіршити адгезію. Також може знадобитися ґрунтування та вирівнювання стін. Клей слід наносити на ізоляційні плити тонким шаром, після чого їх потрібно притиснути до стіни. У разі утворення в процесі монтажу теплоізоляційних плит щілин розміром більше 2 мм їх слід замаскувати смужками клею. Нерівності та виступи поверхні можна виправити за допомогою наждачного паперу або рубанка.

Клей Полімін має різновиди для виконання гідрозахисного армуючого шару. Приступати до армування слід через 72 години після фіксації теплоізоляційних плит. Роботи з армування проводяться пошарово. На утеплювач наноситься розчин товщиною 2-3 мм, після чого в ньому втоплюється склосітка та проводиться закріплення другим шаром розчину (товщиною 3 мм), а також зачищається поверхня. Маса скловолокнистої сітки (з імпрегнацією пластиком) має становити не менше 160 г/м2.

Для отримання кращого результату потрібно, щоб температура була в діапазоні від 5 до 30 градусів Цельсія. Оптимальними умовами довкілля для робіт вважається температура 20 градусів Цельсія та рівень вологості повітря 60%.

При розрахунку необхідної кількості матеріалу слід керуватися орієнтовною витратою сухої суміші 5,5-6,5 кг/м2.

У магазині Наша Стройка можна купити клей для теплоізоляції Полімін, ціна на який порадує своєю доступністю

В інтернет-магазині Наша Стройка представлений весь необхідний асортимент продукції для виконання якісної термоізоляції різними матеріалами. Наші консультанти допоможуть порівняти характеристики та визначитися з вибором товарів. Купити клей для теплоізоляції Polimin у великих обсягах або повний комплект інших матеріалів для будівництва та ремонту можна зателефонувавши за номером (0800) 50-54-52.