0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
4578
6373

Спортивні куточки для малюків

Лікарі б'ють тривогу: зростає гіподинамія у дітей, зайва вага і навіть ожиріння, знижується імунітет, уповільнюється фізичний розвиток, порушується робота внутрішніх органів. Це наслідки переважно сидячого способу життя, абсолютно неприроднього для маленької дитини. Ноутбуки, телефони і планшети такі цікаві для них, примушують годинами сидіти на місці, порушуючи природний цикл розвитку маленького організму.

Що робити? Ховати дітей від технологій, а технології від дітей - заняття марне. Завдання батьків - займатися фізичним вихованням свого чада, забезпечуючи необхідні для цього умови: записати до спортивної секції, регулярно виводити на прогулянки, а в квартиру купити дитячий спортивний куточок.

Що можна вважати дитячим спортивним куточком?

На ринку можна знайти найрізноманітніші моделі, але стандартна комплектація складається, як правило, з декількох основних:

  • компактна дитяча гірка;

  • шведська стінка;

  • рукоход;

  • турнік;

  • гімнастичні кільця;

  • гладіаторська сітка.

Цього виявляється цілком достатньо для того, щоб забезпечити радісне і корисне дозвілля для малюка, в ході якого він  розважатиметься і зміцніє фізично. За бажання можна знайти моделі з додатковими "обвісами" і різноманітними функціями, такими як магнітна дошка, гойдалки, кольорові рахівниці, столи-балансири і дошки для малювання. Це залежить від побажань клієнта і його фінансових можливостей.

Іншим варіантом організації спортивних ігор у будинку є шведські стінки. Та який спортивний куточок ви б не вибрали, для максимальної безпеки необхідно придбати гімнастичні мати.

Чому купити спортивний куточок для дітей - це прекрасна ідея?

Деяким батькам помилково здається, що придбання дитячого куточка – це джерело проблем. Насправді, така практика давно вже випробувана на заході і тепер успішно запроваджується у нас. Дитячий спортивний куточок компактний, не займає великого простору і, завдяки своїй розумній конструкції, підійде навіть у невелику квартиру. А розкладний займає ще менше місця під час транспортування. Дерев'яні конструкції легко переносяться. На все куточки видається гарантія, так що турбуватися про надійність і довговічність покупки не потрібно.

Звичайно, батьки турбуються про безпеку своєї дитини. Спортивні куточки для дітей ретельно протестовані і сертифіковані, вони безпечні і зроблені виключно з екологічних матеріалів.

Подаруйте собі і своїм дітям задоволення здорового способу життя і радості, купивши спортивний куточок для малюків. Ваші діти будуть вам вдячні за це.

Питання, що часто виникають про спортивні куточки для малюків:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Спортивні куточки для малюків?
  • Ціна на Спортивні куточки для малюків від 4 578 до 6 373 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Спортивні куточки для малюків?
  • Спортивні куточки для малюків Sportbaby