Фільтр:
Відібрано:
Бренд: Plastter
Ціна
Від
До
15
1457

PLASTTER - бітумна гідроізоляційна стрічка

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Бітумна стрічка Plastter – це гідроізоляційна стрічка, яка складається із спеціального бітуму. Основні функції, що виконує стрічка - ремонт, герметизація та ущільнення між поверхнями. Розбираючи переваги липкої стрічки Plastter, варто відзначити:

  • різноманітний асортимент за кольором і шириною;

  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання;

  • високу адгезію;

  • водонепроникність.

Самоклейка бітумна покрівельна стрічка PLASTTER – особливий вид, сучасних гідроізоляційних самоклеючих стрічок, які виробляє один з найвідоміших і надійних світових виробників ISOLTEMA. Даний бренд заснований на території Італії і користується попитом по всій Європі і світу.

Продукція компанії відрізняється інноваційною бітумною сумішшю, яку було спеціально модифіковано з допомогою синтетичного каучуку. Формула була виведена провідними вченими компанії спеціально для створення даного продукту. Високі властивості клейкості вдалось отримати за рахунок інноваційних полімерів. Лицьова сторона стрічки покрита зверху алюмінієвою фольгою, яка надає міцності матеріалу. Також клейкий шар захищено силіконовими плівками.

PLASTTER – історія виробника стрічки для ущільнення

За допомогою нових технологій, а також сучасного обладнання, яке постійно оновлюється, згідно з останніми світовими розробками, італійська компанія ISOLTEMA веде своє технологічне виробництво з 1988 року, будучи беззаперечним лідером в даному сегменті. На сьогоднішній день, переважна більшість самоклеючих гідроізоляційних матеріалів, ущільнювачів і мембран випускаються на виробничих конвеєрах компанії ISOLTEMA, чия потужність щорічно дозволяє випускати понад 6 млн. М2 високоякісної продукції.

PLASTTER – бітумна стрічка для покрівлі. Галузь застосування

Ущільнювальна стрічка, що самоклеїться дозволить якісно виконувати роботи, пов'язані з:

  • герметизацією щілин, з'єднань і тріщин будь-якої складності;

  • виступає в якості надійного ущільнювача для балконів, димоходів, фасадів і дахів;

  • за допомогою продукції PLASTTER можна виконати ущільнення зовнішніх підвіконь, а так само якісно стикувати вироби з гофрованої жерсті;

  • можна швидко і зручно виконати ремонтні роботи будь-якої складності, пов'язані з реконструкцією бітумних, цементних покрівельних матеріалів і навіть металевої черепиці.

Особливості використання бітумної стрічки PLASTTER

Покрівельна стрічка ущільнювача PLASTTER може бути дуже швидко і без зайвих зусиль накладена на будь-яку робочу поверхню. Для цього Вам не знадобляться ніякі спеціальні інструменти та обладнання. Підвищені адгезійні властивості дозволяють надійно захищати поверхню від впливу вологи і вітру. Ці властивосты стануть дуже корисними для тих людей, які хочуть провести швидкий, якісний і надійний ремонт.

Прекрасна довговічність і унікальні технічні характеристики продукту дозволяють максимально якісно виконувати свої функції. Унікальна властивість плівок до регенерації (самозаліплення проколів і подряпин) , дозволяє матеріалу самостійно герметизуватися в максимально короткі терміни. Це особливо корисна властивість при виникнені випадкових або навмисних порушень цілісності матеріалу. При виборі продукції PLASTTER, звертайте увагу на ширину матеріалу, яка дозволить не тільки заощадити, але і досягти максимальної якості та ефективності.

Зберігати даний матеріал найкраще в сухих і провітрюваних приміщеннях, позбавлених вологості і впливу атмосферних опадів, при температурі повітря від +5 до +45 градусів Цельсія. При зберіганні матеріалу при температурах нижче нуля, перед використанням продукту обов'язково потримайте його при кімнатній температурі не менше 24 годин. Рекомендуемий термін використання - 12 місяців. Придбати продукцію PLASTTER за найвигіднішими цінами і максимально зручному сервісного обслуговування можна в нашому інтернет - магазині «Наша Стройка», який давно відомий на території України.