0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Тип: Ущільнювальні
Ціна
Від
До
26
2340

Ущільнювальні будівельні стрічки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Ущільнювальні стрічки – це різновид клейких стрічок з відносно великою товщиною (більше 1,5 мм) і м'якою (іноді пористою) структурою. Застосовуються для обробки стиків різних матеріалів щоб поліпшити властивості тепло- і звукоізоляції (усувають вібрацію). Не рідко ці різновиди будівельних стрічок поєднують в собі гідроізоляційні властивості, що затребуване при будівельних та ремонтних роботах. Бувають і зовсім виняткові вимоги. Коли потрібно щоб вода в рідкому вигляді не проходила через стик, який заклеєний ущільнювальною стрічкою, але зберігався повітрообмін (паропроникні матеріали).

Стрічки для ущільнення в будівництві

Ущільнювальні будівельні стрічки та їх різновиди

Основу ущільнювача виготовляють на з пористої смуги (це може бути поліуретан, бутил, тканина і багато інших матеріалів), яку просякають спеціальним складом, покликаним забезпечити потрібну паропроникність, міцність, стійкість до високих чи низьких температур. Також майже всі ущільнювальні смуги самоклеючі з високою адгезію (здатність прилипати до різних за структурою поверхонь).

Більшість будівельних стрічок призначені для застосування в умовах помірного клімату, але випускаються різновиди, що протистоять низьким або високим температурам, агресивним хімічним речовинам, ультрафіолетовому випромінюванню – ціна спеціалізованих виробів помітно вище, що логічно.

Ущільнювальні стрічки.jpg

Конструктивно ущільнювальні стрічки ділять на:

 • класичні;

 • з армуванням (наприклад, склотканиною або алюмінієм).

Для забезпечення приклеювання до поверхні, що захищається на стрічку наносять клейовий шар, при цьому можливі:

 • односторонні клейкі стрічки для ущільнення;

 • з двостороннім шаром клею.

Зазвичай такі матеріали намотують на жорсткі сердечники (бобіни, рулони), укладаються в коробки і в такому вигляді їх можна купити в магазинах.

Для чого можна купити ущільнювальну стрічку:

 1. Покрівельні ущільнювальні стрічки:

  • для ущільнення точок контакту крокв і обрешітки - особливо якщо обрешетка притискає покрівельну мембрану;

  • спеціальні ущільнювальні стрічки для покрівлі (антивібраційні) - потрібні для заповнення щілин на стиках між листами покрівельного матеріалу і для зниження шуму (гуркоту) покрівлі з металочерепиці або профнастилу.

 2. Для стикування металевих конструкцій каркасів між собою, та з плитами, які кріпляться на каркас. Для заповнення щілин і для поліпшення звукоізоляції.

 3. Для монтажу вікон і дверей в отворах з металевого профілю.

 4. Для ущільнення повітроводів і для зниження вібрації при проходженні воздуховодів через перекриття і при контакті з іншими лініями комунікацій.

 5. Для ущільнення кабельних вводів в електрощитове обладнання. Щоб захистити внутрішній простір з відкритими струмоведучими частинами від проникнення пилу і парів агресивних речовин.

 6. Для ізоляції трубопроводів з фреоном які проходять через корпус обладнання або через стіни.

Купити ущільнювальну стрічку в інтернет-магазині

На сайті інтернет-магазину Наша Стройка розміщені товари з серії ущільнювачів всіляких типів і розмірів, класичних і армованих, з одно- і двостороннім клейовим шаром.

Ви можете купити ущільнювальні стрічки потрібного формату і замовити доставку кур'єром, а також службою Нової Пошти в будь-яке місто України.

Також зверніть увагу, що у нас є безліч супутніх товарів для покрівельних робіт і догляду за будинком, часто буває вигідно зробити комплексне замовлення і отримати все необхідне однією посилкою.

Якщо виникли питання щодо технології застосування - цін, чи термінів доставки, або умов оплати телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.