Фільтр:
Відібрано:
Матеріал: Бутилкаучук
Ціна
Від
До
15
1410

Бутилова стрічка

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Бутилова стрічка – це вузька 2,5 -5 см, липка стрічка для герметизації швів і стиків гідроізоляції, а також для їх ущільнення. Застосовується вона і для фіксації різних матеріалів, наприклад, приклеїти край гідроізоляційної плівки до балок або стіни. В основі лежить бутилкаучук з хорошою адгезією (здатність прилипати) до гладких поверхонь. Цей різновид будівельних стрічок можна купити і для виготовлення акваріумів, шви і стики герметизує намертво і на багато років.

Бутиловая строительная лента

Бутилова стрічка – основні властивості

Виготовляється така смуга з бутил-каучукової маси з нанесенням на одну або дві сторони клейкого шару. Цей хімічний склад забезпечує бутиловой стрічці такі характеристики:

  1. Високі адгезійні властивості навіть без застосування ґрунтовки. Але нанести ґрунтовку рекомендується якщо потрібно приклеїти смугу до пористої і шорсткою поверхні – дерево, бетон, цегляна кладка. Слід вибирати ґрунтовки, які заповнюють пори і роблять поверхню «скляною».

  2. Водо- і паронепроникність – що важливо в конструкціях утеплених мінеральною ватою горища. Двостороння бутилова стрічка склеює краї паробарьера і гідробар'єру. Для супердифузійних мембран вона підходить з обмеженнями через ворсисту структуру мембрани.

  3. Стійкість до впливу води і сонячного ультрафіолету. Відноситься тільки до односторонніх варіантів.

Для специфіки проведення покрівельних робіт і при монтажі пристінної гідроізоляції з шиповидної мембрани бутилова стрічка перевершує по функціональності і зручності інші матеріали, що виконують ті ж функції: герметизуючі мастики, всілякі стрічкові герметики, композиції і прокладки.

Ціна на якісну бутилову стрічку досить висока, але все одно займає частку відсотка від вартості підпокрівельних плівок і роботи, тому не рекомендуємо економити, краще купити бутилову стрічку перевіреної якості від FIXIT або ALENOR.

Конструктивно бутилові стрічки бувають двох видів:

  • односторонні з захисним шаром з лицьового боку стійким до погодних умов;

  • двосторонні – найбільш поширений варіант в рулонах по 25-50 метрів.

Ціна бутилових стрічок залежить від бренду, товщини і ширини. У односторонніх стрічок клейкий шар наноситься тільки на одну, внутрішню сторону. Використовуються вони для склеювання матеріалів «стик в стик». У двосторонніх ж стрічок клей нанесено на обидва боки. В цьому випадку стрічку можна використовувати для з'єднання матеріалів «внахлест» – це якраз технологія з'єднання більшості покрівельних плівок.

Стрічка бутилова – купити в інтернеті

Наш інтернет-магазин Наша Стройка спеціалізується на продажу товарів для будівництва і прибудинкових територій. У нас можна купити не тільки одно- і двосторонні бутилові стрічки, але і інші матеріали для облаштування гідроізоляції:

  • шиповану мембрана для дренажу та пристінної гідроізоляції

  • паробар'єр для покрівлі та міжповерхового перекриття;

  • гідробар'єр та гідроізоляційні мембрани з високою паропроникністю;

  • утеплювач для стін і покрівлі;

  • покрівельні матеріали.

Ці та інші матеріали можна купити з доставкою на об'єкт, багато позицій можна забрати самовивозом зі складу в Києві (тільки потрібно узгодити, наявність і резерв з менеджером).

Характеристики вказані в описі кожної позиції, тому помилитися у виборі практично неможливо. Але якщо виникнуть питання щодо термінів доставки, способу оплати, оптових цін або можливості купити бутилові стрічки з регіональних складів телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Ми завжди знайдемо варіант за прийнятною ціною і недалеко від вас.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.