Фільтр:
Відібрано:
Тип: Самоклеючі
Ціна
Від
До
15
1386

Самоклеючі будівельні стрічки

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Стрічка самоклейка – це універсальний помічник будівельника, коли потрібно ущільнити скріпити, герметизувати «залікувати» прокол або протікання. Самоклейка – це значить не вимагає нагрівання і застосування будь-яких розчинників для приклеювання. Будівництво - це сфера, де потрібно постійно щось закріплювати або склеювати. Тому будівельні стрічки, а саме стрічка, що самоклеїться частий гість в аварійній скриньці майстра будівельника. Починаючи від ізоляційної стрічки закінчуючи самоклейкими стрічками для покрівлі на основі бітуму, які можуть триматися роками. Ціна не завжди залежить від якості – є міцні універсальні різновиди на кшталт металізованого скотча АЛ-1, але є і дорогі спеціалізовані стрічки покрівельні самоклеючі для гідроізоляції проходів димоходу або вентиляційних труб через покрівлю. І тут краще не економити, збиток від протікання обійдеться значно дорожче.

Самоклеющиеся ленты

Стрічки самоклеючі – основне призначення

Стрічки самоклеючі використовуються всюди, від архівів для скріплення тендітних старовинних документів і до монтажу для маркування проводів.

Для будівництва і ремонту можна купити такі їх види:

 • монтажна з основою з щільної тканини для закріплення кабелів;

 • герметизуюча, що захищає покриття від пошкоджень що завдає волога і випари;

 • маскувальна (малярський скотч), що не дозволяє пофарбувати окремі елементи при проведенні фарбувальних робіт – вона не тільки самоклейка, але і легко знімається, не залишаючи слідів;

 • ізоляційна самоклейка – щільно прилягає до нерівностей і не проводить електрику (ізоляційна стрічка);

 • армуючі або обв'язувальні, в основі яких знаходяться скловолокно або склотканина для максимальної міцності - одно і двосторонні самоклеючі монтажні стрічки.

 • антивібраційні самоклеючі шнури і смуги для розділення листів металевої покрівлі щоб зменшити шум (гуркіт);

 • для ремонту дрібних пошкоджень в покрівельних покриттях – як правило це бітумні самоклеючі стрічки з захисним покриттям з фольги, яке підбирається максимально близько за кольором з дахом.

Для таких виробів важливо не тільки якість самого клеїть матеріалу, але і характеристики основи. Чим вона міцніша, тим більший опір витримує. Залежно від того, чи потрібно з'єднувати поверхні одна з одною, стрічки діляться на одно- і двосторонні. Будівельники враховують всі розглянуті фактори, коли купують потрібний засіб.

Чи можна вигідно купити клейку стрічку

Знайти рулон самоклейки на просторах інтернету або на ринку нескладно. Тільки одна справа - взяти щось за найнижчою ціною, що не прослужать і пари місяців. І зовсім інша купити якісний європейський матеріал від компаній FIXIT або Plastter.

Якщо вам потрібно надійно і надовго – ласкаво просимо в магазин Наша Стройка. Тут ви зможете купити самоклеючі стрічки для покрівлі та сантехніки тільки перевіреної якості за розумними цінами. Розумно – це не завжди найдешевше. Ми вже давно працюємо на ринку будівельних матеріалів, і купують у нас з кількох причин:

 • тільки «білий» товар та ввічливий підхід до проблеми покупця;

 • крім того, у нас є технічний відділ і можна отримати рекомендації і розрахунки по застосуванню самоклеючих стрічок для гідроізоляції;

 • у нас є безліч супутніх матеріалів для будівництва та ремонту, клей, мастика, плівки для паро- та гідроізоляції;

 • ми завжди виконуємо всі зобов'язання щодо умов замовлення, дотримуємося термінів і можливості обміну товару по гарантії.

Якщо з'явилися питання по оптовій ціні, наявності на регіональному складі або терміни доставки стрічок самоклеючих телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.