Снігоприбиральні машини Хундай

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Снігоприбирачі Хундай (HYUNDAI) – це прості і «невбивані» в плані надійності машини. Тут мінімум тросів, які окислюються і рвуться від попадання солі й інших реагентів. Більше важелів і шестерних передач, в тому числі для повороту труби викиду. Представники снігоочисної техніки HYUNDAI, мабуть, лідер в плані балансу потужності, простоти в управлінні і маневреності. Розберемо на прикладі конкретних характеристик, чому варто купити снігоприбирач Хундай.

Снігоприбирач Хюндай.jpg

Огляд модельного ряду і конструктивних особливостей снігоприбирачів HYUNDAI

Для початку розберемося з плутаниною в вимові назви корейської компанії HYUNDAI - це і Хенде, і Хундай, і Хюндай, і Хендай. Найближче до корейського звучанням, напевно, Хенде, але ми будемо використовувати два усталених варіанти Хюндай і Хундай.

Отже, почнемо огляд снігоприбирачів Хундай:

 1. Електричні від мережі 220В. У нашому магазині представлені моделлю Hyundai S 500, див. Фото нижче. Ще в оглядах можна зустріти модель S400 з підсвічуванням на передній частині корпусу, але вона знята з виробництва з появою моделі S 500.
 2. Хюндай S-500.jpg

  У неї обгумовані шнеки, що не подряпають плитку, фара винесена на рукоять управління і тепер вона не закидається снігом. Також покращена балансування. Снігоприбиральник Hyundai S 500 легко розгортається варто тільки нахилити його до себе.

  Він досить потужний (2кВт) щоб впорається з майданчиком біля гаража доріжкою і доріжками навколо будинку. При цьому не перевантажити вашу електромережу. Також збільшена висота захоплення Hyundai S 500 може впорається зі снігом в 33 см завтовшки. Ширини обробки в 46 см досить щоб очистити пішохідну доріжку за один прохід.

  Ціна цілком доступна, ламатися нема чому, до недоліків можна віднести тільки прив'язку до розетки і нездатність впоратися з важким злежані снігом. Для цього рекомендуємо купити бензиновий снігоприбирач Хюндай з агресивним зубчастим шнеком.

 3. Бензинові снегоуборщики Хундай представлені самохідними моделями з шириною захвату від 53 до 76 см. Несамохідних моделей компанія HYUNDAI більше не випускає.

  Переваги зимових двигунів приведені в списку нижче, але є парочка пояснень:

  • легкий запуск – за рахунок автоматичного клапана декомпресії;
  • повітряного фільтра немає у всіх бензинових снігоприбирачів - це пов'язано з тим, що якщо лежить сніг, то в повітрі немає пилу, а сам фільтр «краде» трохи потужності двигуна, а так немає фільтра, немає падіння потужності.

Під електростартером мається на увазі система запуску снігоприбирачів Хундай від мережі 220В, акумулятора на борту немає. Як дублюючий запуск є класичний шнур зі шківом.

Привід від двигуна до шнек і на колеса реалізована на клинопасовій передачі. Що дає зниження ціни, і служить додатковим запобіжником від перевантаження. При заклинюванні редуктора або коліс ремінь просто прослизне.

Також на всіх моделях є зрізані штифти (болти) на напівмуфтах сталевого шнека, див. Малюнок нижче. При попаданні в шнек великого шматка льоду, каменю або гілки шнек заклинює, при цьому зусилля від редуктора зрізає стрижень. Вал продовжує обертатися всередині трубчастої напівмуфти. Потрібно зупинитися, заглушити двигун звільнити шнек, замінити зрізний штифт і продовжити роботу. Купити зрізані болти можна в інтернеті, або в магазинах торгують садовою технікою.

Також у всіх моделях є фрикційна коробка передач, на вариаторе (Диск-О-Матік). Дозволяє регулювати швидкість руху снігоприбирача Хундай не залежно від швидкості руху шківа

Система збору і викиду снігу у всіх бензинових снігоочисник Hyundai двоступенева, на відміну від електричної моделі.

Двоступенева система означає, що сталевий шнек з зазублинами збирає і подає сніг до горловини викиду. А там сніжний потік зустрічає сталева крильчатка - подрібнює і викидає з прискоренням на відстань в 6-12 метрів.

Двоступенева система в Хюндай.jpg

Зведена таблиця модельного ряду бензинових снігоприбирачів

Модель

Ширина захвата, см

Макс. толщина снега, см

Мощность двигателя

Кол-во передач вперед : назад

Дальность выброса, м

Примечания

Hyundai S 5556

53

51

5,5

4 : 1

11

Только необходимая комплектация, минимальная цена

Hyundai S 6561

61

51

6,5

4 : 1

11

Шины Х-ТRAC увеличенная производительность, электростартер и фара

Hyundai S 6560

61

46

6,5

6 : 1

12

Рамный корпус, электростартер, фара, трансмиссия Диск-О-матикк

Hyundai S 7065

61

51

7

6 : 1

13

Галогеновая фара, ручки с подогревом, электростартер

Hyundai S 7066

66

51

7

5 : 2

11

Агрессивный стальной шнек с ледорубами, фара, электростартер,

 прорезиненные ручки с подогревом, минимальная цена при высокой производительности

Hyundai S 1170

70

52

11

6 : 2

14

Ледоруб на шнеке, фара, ручки с обогревом, для длительной работы и очистки больших площадей

Hyundai S 1176

76

51

11

5 : 2

11

Усиленный шнек с ледорубами, электростартер, ручки с подогревом увеличенная ширина обработки

Чому вигідно купити снігоприбирач Хендай в інтернет-магазині Наша Стройка

По-перше, ми працюємо з прямим імпортером, а значить є офіційна гарантія 24 місяці, без переплат і підводних каменів.

По-друге, ціна снігоприбиральної техніки Hyundai не найнижча, тому є можливість купити її в кредит.

По-третє, можна заощадити якщо замовити іншу техніку або електроінструмент торгової марки Хундай: болгарки, шуруповерти і т.д. Економія йде на ціні доставки, а якщо сума замовлення більша, то можлива додаткова знижка на загальній ціні замовлення.

Якщо виникли питання по ціні, характеристикам або можливості купити снігоприбирач Хундай в вашому регіоні телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.