Снігоприбиральник електричний

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Електричний снігоприбирач – це механізм для прибирання снігу, який використовує електричну енергію для виконання роботи. Його ще називають снігоприбиральна машина електро, снігоочисник електричний, електролопата. За типом електроживлення вони діляться на два класи – мережеві (використовують побутову електромережу 220 В) і акумуляторні. Вибирають їх, в основному через екологічні показники, низький рівень шуму, нижчу ціну, в порівнянні з бензиновими снігоприбирачами.

Електричний снігоприбирач.jpg

Які існують переваги і недоліки електричних снігоприбирачів

Вартість обслуговування електричного пристрою набагато нижче вартості обслуговування агрегату, що використовує двигун внутрішнього згоряння. Характеризується електричний снігоприбирач нижчою потужністю в порівнянні з бензиновими пристроями. Дальність застосування мережевого пристрою обмежується необхідністю підключення до побутової мережі 220В. Акумуляторні агрегати автономні, проте, поступаються в потужності ще більше, що пояснюється необхідністю збільшення часу безперервної роботи від одного акумулятора. Електричний снігоочисник є кращим вибором для періодичного прибирання свіжого снігу на присадибній або прибудинковій території.

На що необхыдно зернути увагу перш, ніж купити снігоприбирач електричний

Оцінка обсягу необхідних робіт, визначення і дослідження місця, де буде проводитися очистка, допоможе правильно вибрати модель пристрою. Електричні снігоочищувачі умовно можна розділити на дві категорії:

 1. Снігоприбиральник.
 2. Електролопата.

Відрізняються вони розмірами, потужністю і конструкторськими рішеннями, що використовуються. Звичайний електричний снігоприбирач працює більш ефективно, з більшою продуктивністю. Електролопата більш зручна в важкодоступних місцях і в вузьких проходах, а також, при очищенні дахів. Викид снігу у електролопати відбувається вперед, з можливістю невеликої зміни напрямку. Необхідно зауважити, що електричні снігоприбиральні машини призначені тільки для прибирання свіжого снігу, можливо снігу не дуже сильно злежаного (1-2 дня після випадіння). Всі моделі цих пристроїв не є самохідними і розраховані на регулярне застосування (відразу після закінчення снігопаду).

Вибираємо електричний снігоприбирач

 1. Ім'я виробника (бренд) не є критичним при виборі електричного снігоприбирача. Однак, ефективність конструкторських рішень, відповідність заявленим характеристикам, наявність сервісного обслуговування багато в чому залежать від цього імені.
 2. Потужність електричного снігоприбирача змінюється в рамках 1-2 кВт. Мінімальні величини характерні для електролопат. Визначального значення цей параметр не має і може впливати тільки на відстань викиду снігу, що прибирається, при однаковій ширині шнека (забірного ковша) і продуктивність.
 3. Висота забірного патрубка (ковша) характеризує висоту снігу, який прибирається за один прохід. При рівності інших характеристик краще вибрати інструмент з більш високим ковшем.
 4. Велика дальність викиду снігу спрощує роботу з очищення площ. Звертаємо увагу, що у електролопати дальність викиду трохи вище, однак сніг викидається в одному напрямку - вперед. У звичайних снігоприбирачів напрямок викиду змінюється на 180˚.
 5. У електричних снігоприбирачів шнек може бути виготовлений з міцного пластику, гуми або металу з гумовими накладками. Металеві шнеки використовуються в більш потужних моделях. Для прибирання свіжого снігу матеріал шнека не є принциповим. Однак, потрапляння в забірник сторонніх предметів може пошкодити пластикові деталі. Металевий шнек краще.
 6. Перед покупкою снігоприбирача варто переконатися у зручності ручок для пересування і керування снігоприбиральною машиною.
 7. При покупці електричного пристрою варто придбати 1-2 комплекту запасних щіток для двигуна.
 8. Якщо купується акумуляторна версія пристрою, то придбання додаткових батарей потрібного типу підвищить час постійної роботи.
 9. Бажано присутність фари освітлення і системи підігріву ручок пристрою.

Які бренди електро снігоприбирачів кращі, як вибрати?

Ім'я виробника будь-якого складного обладнання відіграє велику роль при експлуатації і обслуговуванні пристрою. Надійність експлуатації забезпечується виробничими потужностями виробника і якістю збірки. Обслуговування пристроїв залежить від наявності мережі сертифікованих сервісних центрів. Розглянемо лише кілька відомих торгових марок для електричних снігоприбирачів.

 1. AL-KO – один з лідерів у виробництві снігоприбиральної техніки з електричним приводом. Виробляє як мережеві, так і акумуляторні пристрої. Агрегати від цього бренду мають рекордну дальність викиду свіжого і сухого снігу. При збиранні мокрого снігу дальність різко зменшується, що характерно для всіх електричних снігоочисників.
 2. Снігоприбирач AL-KO.jpg

 3. Hyundai – виробник, який довгий час утримує лідерство в співвідношенні "ціна-якість" для своєї продукції. Продукція цього бренду володіє середніми технічними характеристиками по потужності, розміру шнека і дальності викиду прибраного снігу. Відрізняється високою надійністю, працездатністю і, порівняно, врівноваженою ціною.
 4. Forte – приклад прийнятного бюджетного рішення від китайського виробника для вирішення проблеми з прибирання снігу. Основна перевага - це можливість виконати нетривалі роботи з прибирання свіжого снігу при невисоких фінансових витратах.

Замовляйте снігоочисник електричний в інтернет-магазині Наша Стройка. Інтернет-магазин Наша Будівництво - це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, яка електрична снігоприбиральна машина підійде Вам для виконання запланованих робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.