Снігоприбирач Stiga (Стига)

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Снігоприбирачі Stiga - це продумані, зручні і надійні машини. Вони не належать до класу найдешевших на ринку, але коштують кожної копійки вкладеної в неї. Для компанії Stiga снігоприбиральна техніка не є побічних продуктом як для деяких відомих брендів, і вони не намагаються зайняти нішу: «купіть у нас, у нас дешевше». Це добротна і довговічна техніка. Розберемо конкретні характеристики снігоприбиральних машин Стіга.

Снігоприбирачі Stiga в роботі.jpg

Огляд конструкції і модельного ряду снігоочисників Stiga

Легкі пересувні снігоприбиральні машини будь-якого виробника призначені для прибирання свіжого снігу з рівних і твердих поверхонь (дороги, тротуари і т.і.). Під легкими маються на увазі механізми без кабіни, які працюють на швидкості пішохода. Снігоочисна техніка на шасі тракторів і автомобілів може впоратися з мокрим снігом, настом і обмерзанням будь-якої складності.

Якщо запустити побутовий снігоприбиральник Stiga на важкий злежаний сніг в кращому випадку шнек і випускна труба заб'ються снігом, що налипає, в гіршому обірвуться зрізні болти, які є механічним запобіжником і ламаються при заклинюванні шнека.

Ця система захисту є у більшості снігоочисників Stiga, див. Фото нижче. Шнек снігоприбирача розділений на дві частини з трубчастими напівмуфтами. Вони закріплені на вихідний вал з боків від редуктора. Якщо якась із них заклинить (попадеться камінь, гілка, дошка) першим не витримає і зламається штифт із спеціальними проточками, щоб він ламався саме там. Привідний вал редуктора буде обертатися всередині трубчастої напівмуфти, а шнек буде нерухомий. Після видалення стороннього предмета потрібно замінити зламаний штифт новим і працювати далі.

Зрізний болт запобіжник.jpg

Під ім’ям Stiga випускаються:

 1. Електричні снігоприбиральні машини. Вони працюють від мережі 220 В. Легкі, зручні доступні за ціною. Рекомендуємо купити снігоприбирач Stiga з електроприводом якщо у вас невелика ділянка, і потрібно тільки розчистити майданчик перед гаражем, доріжку до будинку і виїзд на дорогу. Вони дуже практичні і функціональні див. Фото з описом однієї з найбільш продаваних моделей. Недоліків небагато: потрібен подовжувач, є ймовірність що кабель потрапить в шнек і немає приводу на колеса, механізм потрібно штовхати.

 2. Електричні снігоприбиральні машини.jpg

  Зверніть увагу, що крильчатка електричних і акумуляторних снігоприбирачів Stiga гумова, з чого випливае, що вона не зашкодить тротуарній плитці. Забір і викид снігу відбувається за рахунок енергії руху лопатей крильчатки основного шнека. Це одноступенева система. У бензинових снігоприбирачів два ступені: перший шнек, який збирає і подає сніг в горловину викиду, а там його підхоплює і надає прискорення друга крильчатка схожа на рублячій вентилятор.

 3. Акумуляторні снігоприбирачі Stiga - це еволюція попереднього класу. Тут немає залежності від шнура і розетки, а деякі моделі оснащені фарами. Взимку світловий день досить малий і прибирати сніг, дуже часто, потрібно затемна, тому фари - це реальний плюс.

 4. Акумуляторні снігоприбирачі Stiga.jpg

  До недоліків можна віднести високу ціну снігоприбирачів Stiga, яку можна злегка компенсувати, якщо купити акумуляторну газонокосарку Стіга. Справа в тому, що найдорожчим в такій техніці є акумулятор, а тут вони взаємозамінні. Виходить на одному комплекті батарей взимку працює снегоуборщик Stiga, а влітку газонокосарка.

 5. Бензинові снігоочисні машини Стіга. Бувають самохідні моделі з приводом на колеса, але є і несамохідні які теж потрібно штовхати. Несамохідні легко відрізнити зовні по меньшим колесам і меншій кількості важелів керування. Вони більш прості, ціна у них більш доступна. Але в нашому магазині, також, можна купити бензинові снігоприбиральники Stiga і з приводом на колеса. Існує навіть гусенична модель, хоча для наших широт це скоріше екзотика. У бензинових снігоприбирачів вже два ступені викиду снігу, через що зростає дальність викиду. Шнеки сталеві, і щоб не пошкодити асфальт або тротуарну плитку є спеціальний башмак для регулювання глибини захоплення, див. Фото нижче.

 6. Башмак для регулювання глибини захвата.jpg

  У багатьох моделей є підігрів ручок, фари і електростартер. Правда під електростартером мається на увазі запуск двигуна від мережі 220В, а не класичний стартер як в автомобілі. На фото нижче бензиновий снігоприбирач Stiga в, практично, максимальній комплектації.

  Бензиновий снігоприбирач Stiga.jpg

Як вибрати снігоприбирач Stiga

 1. За площею прибирання. Для очищення двору приватного будинку з гаражем та під'їзною доріжкою часто досить електричного снігоприбирача Стіга. Але їх часто купують державні установи: школи, лікарні і т.ін. Там уже потрібен потужний бензиновий снігоприбирач Stiga з широким захопленням і приводом на колеса. Потрібно вибирати таку модель, яка впорається з очищенням території за 20-30 хвилин. Звичайно якщо мова не йде про територію котеджних містечок, готелів і т.ін. Там потрібно вибирати виходячи з потужності, довговічності і маневреності.
 2. За типом приводу. Електричні снігоприбирачі Stiga зручні і не вимагають обслуговування, але крім прив'язки до розетки у них ще є обмеження по товщині снігового покриву. Якщо для південних і центральних областей України 30-35 см досить, то для північних і західних областей потрібно купити бензиновий снігоприбирач Stiga, який впорається і з півметровим шаром снігу.

Як вигідно купити снігоприбирач Stiga в нашої будови

По-перше, визначиться з моделлю. Найкраще проконсультуватися з нашими менеджерами, але якщо ви добре розбираєтеся в техніці цього класу, то можете відразу оформляти замовлення.

По-друге, можна заощадити якщо купити снігоприбирач Stiga і мотокосу або бензопилу цього ж бренду. Доставка двох одиниць техніки вийде дешевше ніж якщо замовляти їх окремо.

По-третє, вибрати спосіб доставки і оплати. Снігоприбиральник Stiga товар габаритний і досить важкий тому ми намагаємося звести до мінімуму всі витрати на транспорт.

Якщо виникли конкретні питання по наявності, комплектації, знижкам, цінами, акціями телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.