Снігоприбирачі Алко (AL-KO) – це електричні і бензинові моделі снігоприбиральних машин із загальним позначенням серії SnowLine. Як і інша садова техніка німецького бренду AL-KO снігоприбирачі SnowLine відрізняються надійністю, простотою в керуванні і хорошим моторесурсом. Розберемося в лінійці і особливостях вибору щоб купити снігоприбирач Алко потрібної модифікації.

Снігоприбиральник Алко (AL-KO).jpg

Снігоприбиральні машини Алко – огляд модельного ряду

Для зручності вибору ми склали таблицю з коротким оглядом найважливіших параметрів. У таблиці не всі моделі снігоприбиральної техніки Алко, а тільки ті, які користуються найбільшою популярністю. У цього бренду є ще акумуляторні моделі, але вони тільки починають набирати популярність і в цей огляд не увійшли.


Модель

Привод

Викид, м

Ширина захвату, см

Товщина снегу, см

Самохідність Електростартер Фара

К-сть ступенів

AL-KO 46 E (112932)

Электро

10

46

30

-

-

-

одна

AL-KO 560 II (112933)

Бензин

15

56

51

+

-

-

дві

АL-KO 620 E II (112935)

Бензин

15

52

51

+

+

+

дві

АL-KO 700 E (112931)

Бензин

15

70

54

+

+

+

дві

АL-KO 760 TE (112930)

Бензин

15

76

55

+

+

+

двіЕлектростартер в снігоприбиральної техніки – це можливість завести двигун від електромережі 220 В. Одно і двоступеневі снігоприбирачі відрізняються наявністю додаткової крильчатки відразу над загребним шнеком, яка викидає снігову масу з прискоренням на велику відстань.

Як вибрати снігоприбирач AL-KO

Побутові пересувні моделі – призначені для збирання свіжого (легкого і пухнастого) снігу з рівних і твердих поверхонь (тротуари, під'їзні доріжки).

Вибір снігоприбирача AL-KO.jpg

З мокрим або злежаним снігом можуть впорається тільки потужні двоступеневі снігоприбирачі Алко. Якщо запустити одноступінчатий снігоприбирач Алко по мокрому снігу в кращому випадку шнек і випускна труба будуть весь час забиватися снігом, в гіршому машина може зламатися. Трошки краще з «важким» снігом справляються двоступеневі снігоприбиральні машини (бензинові). У них крім основного горизонтального шнека є ще крильчатка, яка викидає зібраний сніг в трубу.

Звідси висновок – крижана кірка, мокрий сніг, що тане вбивають одноступенчатую машину, а найгірше, що це не є гарантійним випадком адже станом крильчатки і шнека можна визначити, що він переміщував.

Критерії вибору можна звести до наступних пунктів:

  • бензиновий або електро – якщо доріжка і майданчик біля гаража невеликі і є близько розетка, то рекомендуємо купити снігоприбирач Алко з електроприводом, ціна мінімальна, не вимагає ремонту і обслуговування (фільтри, масло, бензин і т.д.)

  • ширина захвату – з одного боку, чим більше, тим краще, з іншого великий і широкий снігоприбирач досить неповороткий і буде незручний на ділянках зі складною конфігурацією, та й ціна великої машини Алко вище.

Купити снігоприбирач Алко в інтернет-магазині Наша Стройка

В інтернет-магазині Наша Стройка своя доставка по Києву та передмістю. Наші фахівці допоможуть налаштувати і запустити снігоприбирача AL-KO за місцем експлуатації, правда ця послуга платна.

Якщо виникли питання, і потрібна консультація по вибору, наявності, ціни або можливості купити снігоприбирач АЛ-КО в вашому регіоні телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.