0 грн. 0

Компостери Graf

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Садовий компостер Graf – контейнер у якому проводиться процес перетворення органічних матеріалів природного походження у добриво для грунту. Власники дачних ділянок, приватних будинків, після купівлі ящика для компостування позбавляються проблеми утилізації залишків їжі та великої кількості відходів з городу.

Компостер Graf-1.jpg

Компостер Graf – гарантія чистоти присадибної ділянки

Компостер Graf виготовлено за німецькими технологіями. Компостування з цим виробником триває  більше 20 років, зменшує обсяг відходів на 30%. 

Особливості та переваги роботи компостера Graf:

  1. Виготовлений з переробленого поліпропілену, що підлягає повторній утилізації.
  2. Морозостійкий пластик Thermolen.
  3. Стійкість перед ультрафіолетовим випромінюванням.
  4. Кришка з захистом від вітру.
  5. Утеплений корпус для пришвидшення дозрівання компосту.
  6. Завантаження органічних відходів з усіх сторін.
  7. Великі дверцята для зручного наповнення.
  8. Функціональна конструкція для самостійного монтажу та транспортування.

У інтернет-магазині “Наша Стройка” представлено найпопулярніші моделі для компостування, сегменту економ та преміум.

Садовий компостер Graf: моделі та функції

Graf Thermo-Wood

Зовнішня поверхня імітує текстуру темного дерева. Зручно заповнювати через дві верхні кришки, які розкриваються у різні сторони. Вентиляція відбувається через приховані під декоративними дерев'яними решітками у ребрах жорсткості отвори. Зважаючи на колір та форму, садовий контейнер Thermo-Wood – гарне дизайнерське рішення, не потребує додаткових декоративних насаджень поруч. Об'єм 400 л, 600 л.

Компостер Graf Thermo-Wood.jpg

Graf Thermo King та Thermo-Star

Преміум клас для споживачів з високими вимогами до роботи. Для виготовлення елементів стінок використано товстий поліпропілен, конструкція монтується за системою паз-шип. Модель контейнера нагадує форму куба (Thermo King) та піраміди (Thermo-Star). Відкривання відбувається через зручну кришку, яка складається з двох менших. Присутній спеціальний замок для літнього та зимового режиму використання. Виймання компосту відбувається через дверцята знизу, присутні з усіх сторін баку. За об'ємом бака Thermo King – 400 л, 600 л, 900 л; Thermo-Star – 400 л, 600 л, 1000 л.

Компостер Graf Thermo-King та Thermo-Star.jpg

Graf Eco King та Eco Master

Елегантний компостер економ класу. Може використовуватися цілий рік, легкий монтаж та зручно закладати органіку через широку відкидну кришку. Підходить для власників маленьких ділянок через потребу у малій площині розміщення. Об'єм Eco King – 400 л, 600 л; Eco Master – 300 л, 450 л.

Компостер Graf-Eco-King та Eco-Master.jpg

Конструкція компостерів Graf – бездонна, розміщуються безпосередньо на грунтовому покриві. Виробник розробив спеціальну пластикову решітку, яка забезпечує кращий доступ до органіки мікроорганізмів з землі, а також для захисту внутрішнього простору від гризунів.