0 грн. 0

Компостери AL-KO

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Компостер AL-KO – це виріб німецького бренду, підходить для застосування на невеликих дачних ділянках та у садах. Власники приватних будинків, садівники, щорічно викидають або мають проблему з утилізацією, сміття, яке можна безкоштовно перетворити в органічне добриво. Для збору відходів крім традиційних компостних контейнерів з дерева та металу, найчастіше обирають естетичні на вигляд пластикові моделі, такі як компостери Ал-ко.

Компостер al-ko.jpg

Чому ми рекомендуємо купити та встановити садовий компостер Al-KO

Вони виготовлені з морозостійкого пластику, що подовжує час експлуатації впродовж 20 років. Основні складові елементи стійкі до підвищеного рівня вологи, навіть за умов періодичного зрошування органіки. Стінки легко знімаються та розбираються для транспортування, полегшують процес перемішування та вивантаження добрива.

Компостер Al-KO відкритого типу

Корпус бездонний, призначений для безпосереднього прямого контакту зі землею. Час самостійного монтажу 10-20 хв. Бокові отвори призначені для кращої циркуляції повітря та дозрівання компосту. Об'єми моделі – 800 л та 600 л, висота – 1 м та 750 см.

Компостер Al-KO відкритого типу.jpg

Біля контейнера для створення привабливого вигляду та  додаткової тіні саджають високі квіти, кущі.

Компостер Al-KO закритого типу

Бак з кришкою, яка щільно прилягає до стінок, для додаткового захисту від сильного вітру та розсипання листя, соломи по ділянці. Встановлюється на поверхні грунту, без дна. Бокові отвори та розташування на землі пришвидшують внутрішні хімічні процеси утворення органічного добрива. Виймання органічних добрив відбувається через зручне вікно у нижній частині. Об'єми компостера Ал-ко закритого типу – 390 л та 720 л.

Компостер Al-KO закритого типа.jpg

Тривалість дозрівання компосту у контейнері Ал-ко коливається від 2-3 місяців влітку до 3-5 місяців взимку, залежить від бажаної якості органічних добрив. Оскільки сировина зібрана на присадибній ділянці, яку попередньо не обробляли шкідливими хімікатами, кінцевий продукт ніяк не зашкодить грунту, вирощеним рослинам та здоров'ю.

Садовий компостер Ал-ко – вирішення проблеми зайвого сміття


Існують певні правила для швидкого отримання якісного добрива за допомогою компостерів Ал-ко:

  1. Найкраще на переробку відправляти харчові рештки, такі як фрукти, овочі, їжа, заварки кави, чаю. Також для утворення компостного добрива в компостерах Ал-ко використовують залишки з рослинним походженням: садові відходи дерев та кущів, хвоя, суха трава, солома. 

  2. Остерігайтеся потрапляння рослин з отруйним вмістом речовин – конвалія, наперстянка, бадилля помідорів, вони уповільнюють процес перегнивання, розкладання, знищують живих мікроорганізмів. 

  3. До ємності не можна додавати предмети та засоби, які не розкладаються за допомогою мікроорганізмів: метал, скло, будівельне сміття, пластмасу, кераміку, уражені грибками газети, текстиль та хімічні препарати.

Садовий компостер Ал-ко.jpg

Не нехтуйте даними правилами і ви зможете порадувати свою землю якісним добривом.