0 грн. 0

Компостери на 600 л

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Компостери об’ємом 600 літрів – пластикові садові контейнери, незамінні помічники зручної утилізації рослинних відходів. Щоб прибрати сміття з дачної ділянки та отримати безкоштовне якісне добриво часто використовують спеціальні баки об'ємом 600 л.

Компостер 600 л.jpg

Садовий компостер 600 л – моделі та властивості

Для переробки відходів з невеликої ділянки (1-2 сотки) буде вдосталь малого об'єму баку – до 600 л. Для площі 2-4 сотки є потреба у ящику – 800 л. Великий сад і город більший 4 соток потребує контейнера на 1000 л, який можна заповнити лише за половину сезону. Важливо, монтаж і обслуговавання компостера 600 л потребується значно менше місця, а процес дозрівання добрива значно швидший.

Пластиковий компостер може бути двох видів. Літній варіант використовують в обмежений період року, через обмежений термін його наповнення та якість отриманих добрив. Зимовий – термокомпостер, постійно зберігає тепло, підходить для приватних будинків де постійно проживають власники.

У інтернет -магазині “Наша Стройка” можна купити компостер 600 л наступних виробників:

Компостер 600 л Graf

Виробник німецьких компостерів Graf пропонує преміум (Thermo King, Thermo Wood, Thermo-Star) та економ (Eco King, Eco Star) варіант контейнерів. Основа – морозостійкий пластик з можливістю його вторинної переробки. Завантаження сировини відбувається зверху, а вивантаження компосту через нижні дверцята. Верхня кришка призначена для додаткового захисту від вітру. Зручна та якісна система вентиляції відбувається по колу завдяки спеціальним отворам. Легкий самостійний монтаж та можливість транспортування.

Компостер 600 л Graf.jpg

Компостер 600 л Remaplan Thermoquick Express

Контейнер Remaplan Thermoquick Express виготовлено з високоякісної пластмаси.  Легкий монтаж без додаткових інструментів. Обладнаний верхньою кришкою для зручного завантаження відходів та захисту від вітру. Виймання готових добрив відбувається знизу з усіх боків. Бак за потреби може працювати цілий рік, через стійкість до морозу та ультрафіолету.

Компостер 600 L Remaplan Thermoquick Express.jpg

Компостер 600 л Al-KO

Ящик для компосту AL-Ko Jumbo відкритого типу – заміна звичним компостним ямам. Застосовується на невеликих дачних ділянках та у садах, виготовлений з морозостійкого поліпропілену, стійкого до впливу атмосферних явищ. Міцні та легкі стінки мають додаткове функціональне призначення – завантаження, перемішування, виймання компосту. Через його відкриту форму конструкції використання у зимовий період неможливе.

Компостер 600 л Al-Ko.jpg

Загальні правила наповнення компостера 600 л

  1. Місце розташування захищене від вітру, легкий доступ до наповнення і в зимовий період.
  2. Компостер слід монтувати на відстані не менше 15 м від найближчого джерела питної води.
  3. Першим шаром закладають спеціальну суху суміш для компосту, або галузки з саду товщиною 5-10 см.
  4. Заповнення наступних шарів відбувається поетапно по мірі появи відходів.
  5. Важливо використовувати сухі відходи (бадилля, сіно, солому) після мокрих для попередження розмноження мух.
  6. Перемішування відходів для насичення їх киснем і пришвидшення перегнивання.