В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Компостери Keter

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Компостер Keter – це пластиковий короб з кришкою і боковими отворами, що закриваються. Слугує для утворення органічного добрива. Як відомо, найкращим способом утилізації органічних відходів на дачі та у приватному будинку виступає встановлення компостного контейнера. Відмова від сортування таких рештків притягує гризунів, з'являється неприємний запах, сморід від гниючих рослин у суміші з роєм мух. Екологічний та безпрограшний спосіб переробки органічних рештків – купити компостер Keter.

Компостер keter в работе.jpg

Садовий компостер Keter – характеристики та принципи роботи

Матеріал для виготовлення компостерів Кетер – це перероблений пластик, підлягає повторній переробці.

Компостний контейнер Кетер ідеально підходить для власників дачних ділянок та приватних будинків через зручну форму та різні об'єми наповнення:

  • 650 л;
  • 470 л;
  • 320 л.

Для виймання добрив розроблено надійну та стійку конструкцію. Відходи завантажують через верхню кришку, а готові органічні добрива дістають через нижні бокові отвори. Передбачено додаткові отвори по периметру, для кращої вентиляції та прискорення процесу переробки. Знімні бокові кришки використовують як підручний інструмент для наповнення баку.

Бокові кришки компостера.jpg

Принцип роботи компостера Keter

  1. У верхню частину складаються органічні відходи.
  2. Верхня частина компостера.jpg

  3. Через певний проміжок часу в нижній частині утворюється органічне добриво.
  4. Органічне добриво.jpg

  5. За потреби та для пришвидшення роботи мікроорганізмів всі відходи можна полити водою.

Садовий компостер Kетер підходить для більшості відходів, які найчастіше викидають на смітник. Процес переробки органіки відбувається без стороннього неприємного запаху.

Як організувати роботу компостера Кетер на ділянці

Компостування – процес перегнивання органічних відходів для одержання добрив (компост, перегній), що утворюються внаслідок розкладання речовин живими мікроорганізмами. Процес простий – обираєте зручне розташування на землі (спеціальний контейнер), або формуєте купу (рідше яму), поетапно наповнюєте. Сировина для переробки: побутові відходи з кухні, скошена трава та бур'яни, папір, листя, дрібні гілки, тріски та тирса

Важливо, щоб отримати якісний результат, до вмісту рештків не має потрапляти метал, фарбована деревина, пластмаса, трава оброблена гербіцидами.

У випадку роботи з компостною ямою слід звертати увагу на її розміри, які мають добре аеруватися (1*1 м). Варто організувати процес не в купі, якщо площа відведеної ділянки невелика, а у спеціальному контейнері відповідного розміру.

На ділянці завжди вдосталь біомаси для переробки у безкоштовне добриво для рослин. Процес компостування органіки економить ваш бюджет та час, завдяки зменшеному об'єму вивезених залишків на утилізацію.