0 грн. 0

Сітка для штукатурки пластикова

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Сітка штукатурна — це зміцнюючий (армований) прошарок всередині штукатурного шару. З нею ризик виникнення тріщин і осипання оздоблювального шару зменшується в кілька разів. Деякі види штукатурних сіток можуть збільшити несучу здатність і міцність всієї конструкції, наприклад, при заливці бетонного вимощення або реконструкції старих будівель. Але лідером популярності серед всіх будівельних сіток заслужено стала штукатурна пластикова, ціна за копійки, а роботу прискорює в кілька разів. А при штукатурці фасадів із зовнішнім утеплювачем армуючий шар є обов'язковим.

Сітка штукатурна.jpg

Огляд типів сіток для штукатурки

Розберемо тільки поширені і якісні матеріали для зміцнення штукатурного шару, які можна купити в Києві та інших регіонах України:

1. Сталеві штукатурні сітки з оцинкованого дроту або цілісного листа. Сюди входять:

 • зварні сітки для штукатурки, міцні, добре тримають структуру і можуть самі бути опорою для стіни, але точки зварювання потенційно небезпечні як осередки корозії;

 • просічно-витяжні сітки для штукатурки: немає зварних швів, осередки ромбовидні, розташовані в шаховому порядку, поверхня виходить рифленою, кромки дають краще в класі зчеплення штукатурного розчину з сіткою;

 • рифлені (плетені) сітки для штукатурки — частіше використовують для армування стяжки підлоги або відливання міжповерхових перекриттів, ще частіше як грати та огорожі, і як армуючу основу в бетон теж;

 • рабиця — це в основному сітка для огорож і парканів, але підходить як армована при товстому шарі штукатурки і закладенні обсипаючих стін.

Сталеві штукатурні сітки.jpg

2. Склопластикові сітки для штукатурки в тому числі стрічка серпянка. Найпоширеніший клас армуючих матеріалів для внутрішньої і зовнішньої обробки. Поділяють на:

 • фасадні — щільність 160 г / м2, міцність на розрив від 1700 Н / 5 см, розмір осередку від 5,5х6 мм і більше, обов'язкове просочення лугостійким складом, перед тим як купити питайте протоколи випробувань (міцність і лугостійкість критично важливі параметри), ціна гарної склосітки для штукатурки не буває низькою.

 • Склопластикові сітки фасадні.jpg

 • склосітки для штукатурки всередині приміщень, щільність 50 -150 г / м2, достатня міцність на розрив 1100 і більше Н / 5 см, розмір осередку ± 5х5 мм, якщо передбачається обробка розчинами на цементній основі теж потрібне просочення для захисту скловолокна від лугу, в цю групу входять вузькі смужки (стрічка серпянка) з склосітки штукатурної для зміцнення швів і стиків гіпсокартонних плит.

 • Стеклосетки для внутренней штукатурки.jpg

 • малярні сітки — тонкі і дрібнопористі від 2х2 мм.

3. Пластикові сітки для штукатурки (поліпропілен) — в деякій мірі конкурують з металевими. Застосовуються для штукатурки фасадів де потрібно компенсувати великі нерівності і перепади між стиками за плит (утримують до 5 см штукатурного шару). Це сучасний матеріал, купити штукатурну сітку пластикову можна і для стяжки підлоги і для огорожі, але у них є свої плюси і мінуси:

 • пластик не іржавіє і навіть не потребує захисного просочення, оскільки сам по собі стійкий до дії кислот і лугів;

 •  у поліпропіленових волокон дуже високий показник стійкості на розрив, можуть утримувати значну масу штукатурного розчину, хоча звичайно поступається сталі, на жаль, не можна сказати того ж про ПВХ штукатурних сітках;

 •  пластикова штукатурна сітка дуже гнучка, легка, добре ріжеться і монтується на будь-яких поверхнях, продається в зручних рулонах — обсяг і вага менше, а корисної площі в рулоні пластикової сітки більше;

 •  ціна — за квадратний метр як правило менше в порівнянні зі сталевою, хоча хороша сітка для штукатурки полімерна коштує недешево.


Перейдемо до недоліків:

 • стає крихкою при негативних температурах, що обмежує застосування пластикових штукатурних сіток при обробці зовнішніх стін;

 •  крім поліпропілену пластикові штукатурні сітки теж погано реагують на луг;

 •  штукатурні сітки пластикові міцні тільки на розрив, не можуть бути зміцнюючим і опорним елементом як зварні металеві.

Як вибрати сітку для штукатурки пластикову

Щоб легше розібратися ми зробили таблицю де можна порівняти характеристики і призначення різного типу матеріалів. Кольором позначений рівень «стійкості» по конкретному параметру. Чим ближче до зеленого, тим краще (оптимально), ближче до помаранчевого — слабке місце конкретного матеріалу.

Характеристика/Тип

Склосітки

Поліпропіленові сітки для штукатурки

Сталеві штукатурні сітки

Вологостійкість

абсолютна

абсолютна

непогана у оцинкованих, «чорні» ржавіють і знищуються

Міцність на розрив

невисока (1200-1800 Н/5см) розірвати руками важко, але можливо

висока – при відносно тонкому прутику - розірвати руками не можна

дуже висок, сотні кілограм і навіть тон

Несуча можливість (стійкість сітки як опорного елемента)

немає

немає

висока – якщо сітка не зовсім павутинка

Лугостійкість

потрібне просоченння

стійка сама по собі

захищає шар цинку

Ціна

низька

середня

висока

Основне призначення

внутрішня обробка, тонкий штукатурний шар поверх утеплювача на фасаді

армування підлоги під стяжку, штукатурка фасаду товстим шаром (до 5 см)

ремонт і реставрація споруд із значними пошкодженнями і навантаженнями, в стяжку в підлогу промислових складів, вирівнювання стін при велких перепадах і нерівностях


Від чого залежить ціна штукатурної сітки:

 • матеріал (якщо пластик, то первинний або вторинний) в тому числі кількість на квадратний метр (г (кг) / м2) більш щільни00000000000000й матеріал коштує дорожче;

 • фізичні властивості — міцність, несуча здатність, коефіцієнт тертя (важливо для зчеплення з матеріалом);

 • хімічна стабільність — більшість будівельних сумішей дають лужну реакцію, тому важлива стійкість, сітки для штукатурки з заниженою ціною скоріше за все стануть ламкими під час застигання розчину.

 Як вигідно купити сітку для штукатурки в “Нашій Стройці”

По-перше, можна заощадити на комплексному замовленні, якщо замовити ще шпаклівку, фарбу і штукатурну суміш, то вийде додаткова знижка на загальній ціні замовлення.

По-друге, у нас є доставка по Києву та передмісті, будматеріали товар фізично важкий і об'ємний, і доставка досить витратна. Ми допоможемо здешевити загальний кошторис.

По-третє, ми можемо допомогти з розрахунками кількості будматеріалів, і ви заощадите якщо купите все необхідне і нічого зайвого.

Якщо виникли додаткові питання по ціні, наявності, можливості купити пластикову сітку для штукатурок в вашому регіоні телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.