0 грн. 0

Сітки для огорожі. Пластикові огорожі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Сітка для огорожі — це один з найбільш поширених будівельних матеріалів, що відноситься до розділу будівельних сіток. Її використовують як в приватних будинках, так і на території всіляких установ і підприємств. Розберемося які бувають огороджувальні будівельні сітки, де і навіщо їх використовують і які у них переваги.

Сітка для огорожі - коротко про головне

При виборі будь-якого будівельного матеріалу в першу чергу цікавлять такі питання як «з чого зроблено?» і «які переваги перед аналогами?». Представлені на даній сторінці огорожі - це пластикові сітки для огорожі, їх ще називають пластикова рабиця. Вони зроблені з високоякісних полімерів, до складу яких входять спеціальні добавки для високої стійкості сітки до УФ випромінювання і атмосферних явищ. Тому вони одночасно міцні, довговічні, гнучкі і легкі, а так само не піддаються корозії. Висота пластикових сіток досягає 4-х метрів.

Переваги перед дерев'яними і металевими аналогами:

 • простота транспортування завдяки легкій вазі;

 • легкість виконання монтажних робіт - вони не займуть багато часу і не потребують спеціальних умінь і / або інструментів;

 • для установки підходять будь-які види опор;

 • стійкість до атмосферних явищ і УФ випромінювання;

 • не іржавіють, не гниють;

 • не вимагають спеціального догляду після установки.

Сітка для огорожі - місця застосування

Найвідоміше і поширене застосування - це звичайно ж огорожа території, дитячих і спортивних майданчиків, зон відпочинку, території будівництва. Але при цьому її також використовують для:

 • розподілу території на окремі зони;

 • організації балконів і терас;

 • спорудження «вигульних» території для дрібної домашньої худоби, тварин, птахів і т.д, (хоча для цієї мети більш економно використовувати сітку для огорожі тварин);

 • огорожі майданчиків ландшафтного дизайну;

 • візуального огородження небезпечної ділянки дороги або будівельного майданчика, траси для спортивних змагань. Для цього призначена спеціальна сітка сигнальна Нью Грифон яскраво-оранжевого кольору.


Основна різниця між представленими сітками — це технічні характеристики, і спосіб застосування. Тому, якщо ви будете використовувати сітку для того щоб обгородити ділянку, то найекономніший і надійний варіант це С-флекс.

Для огородження будівельних ділянок, спортивних комплексів (де сила удару м'яча може бути величезною) - ми радимо застосовувати сітку Ранч або Міленіум.

Підсумовуючи все вище написане можна сказати, що при наявності пластикової сітки і фантазії, будь-які господарські та декоративні завдання будуть вирішені. Залишилися ще питання про застосування сіток в будівництві? Читайте статтю від експерта в блозі Нашої Стройка "Пластикові сітки і будівництво - точка перетину".

Купити сітку для огорожі за хорошою ціною

Відповідь проста - в інтернет магазині «Наша Стройка». Ми спеціалізуємося на будівельних матеріалах, а тому купувати їх у нас зручно і вигідно.

У Вас виникли питання щодо вибору будівельних матеріалів, розрахунку необхідної кількості або правилами монтажу? Телефонуйте на будь-який із зазначених номерів! Якщо ми не зможемо відповісти на Ваші запитання, ми підключимо до вирішення проблеми співробітників технічного відділу.