0 грн. 0

Сітки для армування

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Сітки для армування — це стійкі та міцні сітки для зміцнення штукатурного шару, стяжки та інших задач подібного характеру. Щоб збільшити термін служби підлоги або стіни, перед тим, як наповнити бетону або нанесенням штукатурки використовують матеріали, які посилюють їх міцність, а саме армуючі сітки. По суті, армування - це збільшення міцності горизонтальних і / або вертикальних поверхонь (підлога, стіни, фасад, цегляна кладка) за рахунок матеріалів з особливою структурою. Саме такими матеріалами і є армуючі сітки - різновид будівельних сіток.

Армуючі сітки - її види та характеристики

Існує два основних види, від яких залежать характеристики і застосування:


  1. Пластикова сітка для армування (полімерні армуючі сітки) - вони виробляються на основі скловолокна та покриваються м'яким полімерним матеріалом. Їх важливою перевагою є те, що вони стійкі до дії агресивних середовищ, не гниють і не іржавіють.

  2. Металеві сітки поділяються на дві основні категорії, головна відмінність яких це розмір комірок. Варіанти з маленьким розміром комірок (до 30 мм) використовують для штукатурки (штукатурні сітки). Для стяжки використовують сітки з великими комірками, наприклад 100 х 100 см, виготовлені з дроту товщиною від 2,5 мм.

Сітка армуюча — застосування в будівництві

У будівництві та при виконанні ремонтних робіт є кілька процесів, при яких застосування армуючої сітки необхідно:


  1. При влаштуванні бетонної стяжки на підлозі вона запобігає передчасному розтріскування за рахунок збільшення міцності поверхні. Безумовно необхідна при утепленні стяжки пінопластом, оскільки без армування, стяжка просто розкришиться в перші ж місяці.

  2. При штукатурці армована сітка забезпечує поліпшення з'єднання штукатурки з поверхнею. Обов'язково необхідна при нанесенні товстого шару штукатурки (понад 20 мм), для поверхонь з поганою адгезією (дерево, метал, фарба). При штукатурці пінопласту застосування сітки також однозначно необхідно, оскільки без її використання тріщини з'являться відразу після висихання матеріалу.

  3. При облицюванні поверхонь (як і при нанесенні штукатурки) застосовується, якщо поверхня з поганою адгезією або при нанесенні товстого шару клею.

Армуюча сітка Tenax

Це якісні пластикові сітки, виготовлені з хімічно нейтрального матеріалу - поліпропілену. При виробництві використовується унікальна технологія - екструзії і двухосного орієнтування. В результаті отримана альтернатива важким металевим сіткам, що забезпечує захист основи підлоги від утворення тріщин. Вони використовуються для армування основи підлоги, майданчиків, парковок, басейнів, спортивних залів та інших споруд. Переваги полягають у:


  • легкій вазі, що особливо важливо для будинків з дерев'яними перекриттями;

  • стійкості до агресивних середовищ і перепадів температури, вони не окислюються і не іржавіють;

  • високої міцності на розрив і розтягнення;

  • простоті монтажу, що особливо важливо на великих площах;

  • простоті транспортування і зниженні трудовитрат.

Ще однією особливістю і перевагою є те, що поліпропіленові сітки без зусиль приймають контур будь-якій поверхні.

Купити армуючу сітку в інтернет-магазині «Наша Стройка»

Це легко, зручно і швидко. Ми забезпечимо якісну консультацію, розрахунок кількості необхідного матеріалу і порадимо те, що підходить саме для Вашого будівництва, і доставимо в потрібний населений пункт. А якщо ми не зможемо відповісти на Ваші питання, то надамо безкоштовну консультацію від фахівців технічного відділу. А в статті від експерта в області будівельних сіток "Пластикові сітки і будівництво — точка перетину" ви знайдете багато цікавих і корисних порад.