Сітка лугостійка

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Лугостійка сітка — це просочена поліакриловим складом різновид склосітки для штукатурних робіт. Розчини на основі цементу дають лужну реакцію, тому полімерну сітку потрібно захищати. Інакше вона стане крихкою і перестане виконувати армуючу функцію. В результаті штукатурний шар розтріскається і осиплеться через 3-4 роки. Сітка лугостійка фасадна призначена для зовнішніх робіт, відрізняється підвищеною щільністю від 160 г / м2 і вище. Склосітка для внутрішніх робіт малярні і штукатурні по щільності бувають від 50 до 150 г / м2, а розмір осередку від 2х2 до 5х5 мм. Будьте уважні при виборі, уточнюйте тип, не всі склосітки для внутрішніх робіт мають лугостійке просочення, особливо з низькою ціною.

Лугостійка сітка.jpg

Критерії якості лугостійких сіток для штукатурки

Матеріал має визначальне значення. Міцність на розрив сітки з первинної сировини на 30-40% вище, в порівнянні з матеріалом з вторинної сировини. Якщо різниця в міцності на розрив ще не так катастрофічна, то на злам склосітка з вторинної сировини ламається при першій же спробі скласти її навпіл, як аркуш із зошита. Це пов'язано з неоднорідністю і вкрапленням гранул з гострими краями. Обов'язково уточнюйте з чого зроблена лугостіка сітка, особливо якщо ціна підозріло низька.

Перевагою скловолокна перед сталевими сітками для штукатурки є їх стійкість до корозії, простота використання і ціна, хоча вони поступаються їм в міцності. Якщо металева сітка почала ржавіти, то металевий прут збільшується в розмірах і кришить навколишній штукатурний шар. Пластикова сітка не іржавіє, але луг робить її крихкою, і штукатурний шар також осиплеться. Тому будьте уважні і звертайте при виборі увагу на:

  1. Щільність, вважається в г / м2 чим вище, тим на більшу товщину штукатурного шару вона розрахована. Але насправді важлива міцність на розрив змінюються в ньютонах на 5 см (Н / 5 см). Чим вище цей показник, тим краще. Нормою для сіток фасадних лугостійких є 1400 Н / 5 см і вище. Міцність залежить від щільності. Але, як ви вже знаєте, різну сировину (первинну і вторинну) може привести до того, що продукт одного виробника в 160 г / м2 буде рватися при зусиллях нормальних для штукатурної лугостійкої сітки 120 г / м2 з первинної сировини. Тому обов'язково вимагайте дані по міцності на розрив. Якщо таких даних немає, купувати таку сітку не варто, якою б привабливою не була ціна.

  2. Розмір осередку. Дрібна сітка (2х2мм) застосовується для малярних робіт і шпаклівки. Рідше буває із лугостійким просоченням. Класична штукатурна склосітка з осередком (5х5мм) із захистом від лужного середовища — найпоширеніший варіант.

  3. Якість самого просочення. Сирі розчини на основі цементу дають лужну реакцію аж до повного схоплювання через 28 діб після нанесення. Тому в протоколі випробувань обов'язково є повторна перевірка міцності на розрив після того як сітка пробуде 28 днів в слабкому розчині NaOH. Відмінний показник — це втрата міцності на 35-40%, нормальний до 50%, якщо більше 50% або випробування не проводилися відмовтеся від рішення купити лугостійку сітку цієї марки.

Рекомендації по використанню сітки лугостійкої для штукатурки

Нагадаємо, що фасадна сітка потрібна для зміцнення штукатурного або клейового шару. Його можна наносити більш рівномірно і товстим шаром (якщо більше 2 см — армована склосітка обов'язкова). Також армована сітка обов'язковий елемент в стягуванні підлоги. Утеплений фасад під штукатурку також не обходиться без армуючої прошарку. Причому не має значення матеріал утеплення пінопласт або базальтова вата.

Використання лугостійкої сітки.jpg

Точково лугостійка сітка застосовується для зміцнення кутів, укосів, стиків плит гіпсокартону і т.д.

Отже, ось що рекомендують досвідчені будівельники:

  1. Наріжте лугостійку сітку зручними фрагментами не більш метра, які ви зможете легко контролювати і притискати до стіни. На стиках обов'язковий нахлест в 10 см. Якщо шматки будуть занадто маленькі вийде занадто багато стиків і вийде перевитрата сітки. Досвідчені будівельники можуть приклеїти і великі фрагменти, вони фіксують «хвіст» рулону, щоб він не заважав і поетапно утоплював його весь. Але якщо немає великого досвіду в оздоблювальних роботах краще накладати розчин і армуючий шар шматками.

  2. Рекомендації по лугостійкій сітці.jpg

  3. Є два методи фіксації сітки лугостійкої на фасаді:

  • якщо поверхня рівна потрібно нанести тонкий шар розчину і притиснути, втопити в ньому армуючу сітку;

  • якщо поверхня з перепадами висоти нестабільна і з нерівностями зафіксуйте сітку саморізами, або будівельним степлером якщо дозволяє основа.

Як вигідно купити фасадну лугостійку сітку в “Нашій Стройці”

По-перше, заощадити можна на комплексному замовленні. Напевно знадобиться і клейовий розчин, і штукатурні суміші, а шпателі та затирання взагалі видатковий матеріал на будь-якому будівництві. Якщо замовити разом кілька супутніх матеріалів можна отримати додаткову знижку до ціни або безкоштовну доставку.

По-друге, у нас є філії і партнерські склади практично у всіх областях України. Якщо ви далеко від Києва, найчастіше можна домовитися і забрати фасадну сітку лугостійку на регіональному складі за ціною інтернет-магазину.

Якщо з'явилися питання з приводу наявності, ціни, характеристикам або можливості купити сітку лугостійку фасадну в вашому регіоні телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.