0 грн. 0

Світлодіодні гірлянди

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Напевно кожен знайомий з таким видом прикрас як світлодіодні гірлянди! Красиві, яскраві, лінії що переливаються здатні моментально створити урочисту, святкову або романтичну обстановку. Подібний тип прикрас активно використовується як усередині приміщень, так і зовні.

Види світових електричних декоративних ниток

На сьогоднішній день можна придбати гірлянди світлодіодні двох варіантів – внутрішні і зовнішні. Внутрішній тип використовується для оформлення інтер'єру. Вироби зовнішнього типу призначені для розміщення на вулиці, тому мають підвищений захист від вологи і температурних коливань.

Додаткові відмінності існують за такими параметрами:

  • довжина;

  • форма;

  • спосіб подачі світла;

  • споживана потужність.

Часто світлодіодні гірлянди мають спеціальні роз'єми, які допомагають приєднувати до себе більшу кількість допоміжних секцій, тому зайвий раз хвилюватись про довжину проводів не потрібно.

Чому варто придбати гірлянду світлодіодну?

Перед тим як придбати гірлянду світлодіодну необхідно дізнатися про характерні особливості і переваги виробу. В останнє десятиліття складно знайти яку-небудь альтернативу світлодіодам, адже вони витіснили з ринку всі інші варіанти. Крім того що LED-підсвітка досить економічна, діоди практично позбавлені нагріву. Провід зазвичай виконується з міцного і гнучкого матеріалу, який надійним чином захищений від вологи і механічних пошкоджень.

Світлодіодні гірлянди – кращий спосіб створити святковий настрій, прикрасити своє житло або прибудинкову територію. Сучасні світлові електричні декоративні нитки характеризуються: низьким споживанням електрики, підвищеною яскравістю, тривалою службою і надійною роботою в будь-яких погодних умовах.