0 грн. 0

Гірлянда для ялинки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Будь-яке свято має свої традиції і ритуали. На свята прийнято дарувати подарунки і прикрашати своє житло певними атрибутами. Новорічні свята по праву вважаються найбільш барвистими і яскравими не тільки в плані декору, але і в плані позитивних емоцій. І діти, і дорослі в рівній мірі чекають настання 1 січня, а одним з головних символів свята є ялинка, прикрашена дощиком, серпантином і іграшками. Звичайно ж, не обходиться свято без чарівно миготливих вогників гірлянди для ялинки, що переливаються і біжать.

Переваги світлодіодних гірлянд для ялинки

Сьогодні придбати гірлянду для ялинки досить просто, адже широкий вибір світлодіодних прикрас певним чином витіснив з ринку застарілі вироби з лампочками. Переваги світлодіодних гірлянд цілком очевидні:

  • тривалий термін використання (15-20 тисяч годин роботи);

  • підвищена міцність;

  • безпеку використання за рахунок мінімального нагріву;

  • економне енергоспоживання;

  • приємна яскравість.

Важливою перевагою є доступна ціна, за якою можна придбати гірлянду для ялинки і влаштувати справжнє свято для всіх домочадців.

Як вдало вибрати і придбати гірлянду для ялинки

Підбираючи ялинкові прикраси необхідно завжди пам'ятати, що гірлянда є електричним товаром, який вимагає дотримання всіх правил електробезпеки. Сучасний вибір виробів можна розділити по дизайну. Найчастіше прикраса являє собою провід або сітку, оснащену різнокольоровими діодами.

Наступним моментом, на який необхідно звернути увагу - це розмір виробу. Найчастіше, виробник вказує довжину частини, що світиться і число розташованих LED елементів. Додатково слід уточнити колір лампочок, доступну кількість режимів роботи, матеріал і колір проводу. Найбільш універсальним варіантом є прозорий провід, виконаний з ПВХ або силікону.