0 грн. 0

Вуличні гірлянди

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Перед настанням новорічних свят кожна родина прагне прикрасити не лише інтер'єр свого житла, але і зовнішній вигляд: вулиці, алеї, фасади будинків, дерева, двері та вікна. В якості святкового оформлення можна використовувати багато прийомів, серед яких найбільш безпрограшним і раціональним є придбання вуличних гірлянд. За допомогою різнокольорових і мерехтливих LED-лампочок можна відтворити казкову і святкову атмосферу, як для себе, так і для випадкових перехожих.

Чим відрізняються вуличні гірлянди

Сучасні світлодіодні стрічки і сітки набули широкого поширення - їх активно використовують у всьому світі, отримуючи значний візуальний ефект. Купити вуличні гірлянди буде трохи дорожче, ніж варіанти для внутрішнього розміщення. Підсумкова вартість буде прямо залежати від таких технічних відмінностей як:

  • зовнішні світлодіоди мають більшу яскравість і розміри;

  • дроти і вилка мають великі розміри;

  • термін використання довший;

  • наявність герметичного покриття від опадів.

Додатково зазначимо, що вуличні гірлянди мають стійкість до перепадів температури, що дозволяє їм працювати навіть в умовах сильного морозу і радувати перехожих міріадами яскравих вогників.

Купити вуличні гірлянди

Згідно зі статистичними даними та результатами опитувань, зовнішні гірлянди є найбільш затребуваним товаром напередодні новорічних свят. Найбільш популярними різновидами на ринку світлових прикрас є сплетені варіанти у вигляді бахроми або завіси. Крім того, користуються популярністю класичні лінійні прикраси.

Приємною новиною буде те, що подібні прикраси відрізняються невисокою ціною. Тому купити вуличні гірлянди зможуть дозволити собі всі, хто розуміється на виконанні святкового декорування.