0 грн. 0

Гірлянди для фасаду

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Під час новорічних свят будівлі та вулиці кожного міста стають особливо яскравими і барвистими. Оформити привабливий зовнішній вигляд будинку дозволять гірлянди для фасаду. Світлодіодні гірлянди зможуть прикрасити будь-які будівлі: офіси, бари, готелі, кафе, торговельні центри і звичайно ж, приватні будівлі.

Особливості гірлянди для фасаду

Ось і настав той момент, коли всі починають активно готуватися до Нового Року. Ви зіткнулися з тим, що необхідно терміново прикрасити свій будинок або робочий офіс зовні? Гірлянди для фасаду ідеальним чином підходять для будь-якого зовнішнього розміщення. З їх допомогою казковим чином можна перетворити дверні отвори будівель, вікна, стіни і навіть дах.

Серед особливостей подібних виробів можна виділити наступні моменти:

  • легкий спосіб кріплення і простота використання;

  • надійний захист прикрас від перепадів вологи і температури;

  • зручність експлуатації - більшість гірлянд живляться як від мережі, так і від батарейок.

Використання гірлянди для фасаду буде найбільш вдалим вибором прикраси для фасаду або інтер'єру будь-якої будівлі. Додатково можна використовувати подібні вироби в якості підсвічування перил, козирків будівель і колон в період проведення святкових заходів. Завдяки високому ступеню захищеності світлодіоди можна застосовувати і в якості вуличної новорічної прикраси.

Світлодіодне зовнішнє підсвічування

На сучасному ринку святкового зовнішнього освітлення присутній широкий вибір LED гірлянд для фасадів. Кожна модель має власне призначення і свій набір функцій. В застосуванні святкової ілюмінації й підсвічування немає меж для винахідливості і фантазії, тому кожен зможе проявити творчість.

Зовнішнє підсвічування є яскравим і доступним інструментом барвистого новорічного оформлення. Крім того, використання гірлянд в зовнішньому оформленні інтер'єру досить універсальне, тому підійде не тільки для новорічних свят, але і для інших урочистих подій.