0 грн. 0

Весільна арка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Весільна арка – незвичайний атрибут на будь-якому весіллі

Яка це чарівна подія – весілля. Красива наречена і елегантний наречений дають клятву один одному, стоячи під весільної аркою. Адже це таїнство символізує єднання двох сердець, як на землі, так і на небі.

Важливим критерієм при виборі весільної арки є конструкція. Адже перед тим, як купити весільну арку, потрібно визначитися з подальшою її експлуатацією.

  1. Розбірні весільні арки – більш зручні для транспортування. Доставити їх буде набагато дешевше, ніж цілісний каркас. Вони, також, більш зручні, якщо після весілля ви їх перевезете, наприклад, на дачу для оформлення арки кучерявими квітами.
  2. Цілісні весільні арки – зручні лише в разі декору місця для постійного проведення урочистостей або установки відразу на основне місце розташування (наприклад, якщо церемонію ви плануєте провести у себе в садку). Доставка їх буде коштувати дорожче, але установка «раз на все життя» – тобто міцна і надійна.

Весільна арка – купити в інтернет магазині за вигідною ціною.

Інтернет-магазин «Наша Стройка» завжди до ваших послуг. Наша команда допоможе підібрати весільну арку для квітів в найкоротші терміни і так само швидко здійснити доставку. Ми продаємо товар в Києві і по всій Україні. Купити весільну арку можна в будь-який час доби. При наявності її на складі, доставимо за 1-2х дні. Задавайте питання, і менеджери з задоволенням на них дадуть відповідь. А якщо Ви визначилися з моделлю, робіть замовлення і заявка сформується автоматично. Наші менеджери узгодять усі питання зручної для Вас форми оплати і доставки.