Арки для витких рослин

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Арки для витких рослин – це сталеві легкі конструкції що встромляються прямо в грунт, чи підготовлений фундамент. Виходить дуже красивий ефект, при чому з різними видами рослин. Ви легко зможете створити декоративний куточок на присадибній або дачній ділянці, який буде радувати Вас кожен день. Купити арку для рослин, що в'ються в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні легко, а от уявити як обходились без неї важкувато.

Ви точно захочете купити арку для рослин, що в'ються!

У даній категорії товарів ми пропонуємо Вам великий асортимент садових декоративних елементів, виконаних у вигляді арок, які можуть бути використані в якості основи для витких зелених насаджень:

  • це моделі різних форм (від традиційних – овальних, прямокутних, до фігурних – складних форм);

  • декількох варіантів кольорів, що дозволить Вам вибрати оптимальний відтінок для Вашого саду і гармонійно доповнити його цим унікальним елементом декору;

  • моделі традиційних конструкцій (прохідні) чи з вбудованими лавочками.

Також в нас можна купити арки для рослин що в'ються не тільки для стаціонарного виконання, але і переносні весільні арки. Що дуже затребувані при проведенні виїзних весільних церемоній або для розміщення на території різних арт-майданчиків.

Арки ідеально підходять для вирощування великих і дрібних витких рослин. Міцна металева конструкція даного елемента садового декору здатна витримати будь-які  переплетення гілок, які мають чималу вагу. До речі стебла витких рослин і самі створюють додаткову опору тому вага зеленої маси розподіляється рівномірно.

Вибирайте арку для рослин і купуйте її в нашому інтернет-магазині

Інтернет-магазин «Наша Стройка» - це великий вибір товарів для дому та саду, для будівництва і ремонту. Якщо Ви хочете придбати елементи декору для ділянки, зробіть це у нас!

Всім нашим покупцям ми гарантуємо:

  • максимально вигідні ціни;

  • мінімальні габарити при транспортуванні в складеному вигляді;

  • великий асортимент товарів;

  • професійне обслуговування.

Поспішайте купити все необхідне для дому та саду на сайті «Наша Стройка» з доставкою по Україні! А якщо виникнуть питання щодо строків виготовлення, умов і ціни доставки телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.