0 0
Фільтр:
Відібрано:
Призначення: Для клематиса
Ціна
Від
До
1559
3068

Арка для клематису

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Арка для клематиса – це зазвичай вражаюче спорудження із залізних опор. Подібний універсальний каркас є кращим рішенням для витких рослин, які зможуть прикрасити екстер'єр і вдало вписується в дизайн будь-якої ділянки. Одночасно міцні і практичні вироби не займуть багато місця і завжди зможуть прикрасити прибудинкову територію, наповнивши її радісними і позитивними емоціями в теплу пору року.

Особливості арок для клематиса

Асортимент виробів для вертикального озеленення, що можна купити в нашому інтернет-магазині мають такі варіанти форм:

  • фігурні;

  • круглі;

  • овальні.

Вибір зазвичай здійснюється в залежності від уподобань власника та практичності. Незалежно від форми всі вироби зможуть створити красиву, приємну атмосферу і затінені ділянки, де буде приємно сховатися в жарку пору дня. Ціна арки для клематису залежить від товщини металу, розмірів та художньої цінності виробу.

Всі моделі відрізняються матеріалом виконання і геометричними розмірами. У нас представлені комбіновані варіанти металу з деревом і суцільнометалеві арки для клематиса. Доступні варіації з шириною від 120 см і заввишки до 272 см. Серед найбільш поширених кольорів – вироби білого і чорного кольору.

Купити арку для клематиса

Якщо ви хочете вдало купити арку для клематиса, при виборі слід дотримуватися кількох рекомендацій. Фахівці радять звертати увагу на вироби від перевірених брендів, які мають тривалий термін служби і легко фіксуються в будь-якому грунті. Перевагою моделі буде простота догляду – легкість миття і стійкість поверхні до вигорання на сонці.

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує купити арки для клематиса за вигідними цінами. У нашому каталозі представлено гідний асортимент на будь яку конфігурацію.