Декоративні арки для квітів

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Декоративні арки для квітів – це легкі частіше за все металеві конструкції для встановлення безпосередньо в грунт або в спеціальний фундамент. Арки для квітів необхідні для естетичного оформлення саду або прибудинкової території. Кілька століть тому мати подібну конструкцію на власній ділянці вважалося ознакою високих статків, доброго смаку серед інтелігенції та аристократів. На сьогоднішній день в моду знову повернулося вертикальне озеленення, адже сучасні дизайнери вважають, що подібна прикраса ландшафту робить його більш гармонійним і вишуканим. Тим більше ціна арки для квітів з сучасного кованого металу набагато доступніша ніж багато років тому.

Особливості декоративних арок для квітів і рослин

Сучасний вибір декоративних арок для квітів здатний вразити українських покупців величезним вибором геометричних розмірів, форм і матеріалів.

Класичні варіанти виготовляються з металу або комбінації металу і дерева. В нас можна купити садові арки наступних форм:

  • круглі;

  • овальні;

  • фігурні.

Крім того, можна знайти оригінальні конусоподібні вироби і моделі, які відрізняються прикрашеними візерунками верхівок. За габаритами можна зустріти як вузькі, так середні і широкі модифікації. Територію можна прикрасити за допомогою декількох окремо розташованих вузьких виробів або ж суцільними і широкими моделями з квітами.

Переважна більшість модифікацій мають суцільну конструкцію, але ви можете купити іі розбірні вироби, що користуються особливим попитом при проведенні урочистих заходів на свіжому повітрі.

Купити декоративні арки для квітів

Вигідно купити декоративні арки для квітів можна в інтернет-магазині «Наша Стройка». У каталозі нашого ресурсу представлений широкий вибір виробів за вигідними цінами. При виборі звертайте увагу не тільки на бренд і вартість продукції, а й на її призначення. У нас можна купити спеціалізовані моделі для весілль, фотосесій та інших урочистих подій.

Якщо з'явилися питання щодо наявності, можливості виготовлення під замовлення, способу та вартості доставки в регіони телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.