0 грн. 0

Розкладні садові гойдалки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Розкладні садові гойдалки – це вишуканий і зручний спосіб розважитись і прикрасити прибудинкову ділянку. Подібні вироби відрізняються різноманітними дизайнами, кольорами і конструктивними рішеннями, які дозволяють гармонійно вписатися в інтер'єр на будь-якій території, будь-то ресторан, кафе чи просто дача.

Сучасний вибір товарів вразить своєю різноманітністю, що дозволить підібрати і купити вироби, які будуть в точності відповідати вашим вподобанням, вимогам і смакам. У каталозі нашого магазину представлені виключно перевірені і надійні зразки, які отримали виняткову репутацію і тільки позитивні відгуки від клієнтів.

Особливості розкладних садових гойдалок

Найчастіше розкладні садові гойдалки можна купити в тримісному варіанті для стандартної сім'ї: мама, тато і дитина. Однак в окремих випадках можна зустріти як двомісні, так і чотиримісні зразки. Все залежить від наявності вільного місця на ділянці і передбачуваної кількості користувачів.

Одним з необхідних елементів виступатиме тент, який зможе захистити тих, хто катається від жарких променів сонця або навіть крапель дощу. Сидіння зазвичай виконані у вигляді трансформера, що забезпечує виробу підвищений рівень комфорту і функціональність.

При необхідності на розкладних садових гойдалках можна зручно розташуватися в горизонтальному положенні і дрімати на свіжому повітрі, попутно насолоджуючись звуками природи і заспокійливим погойдуванням.

Купити розкладні садові гойдалки

Якщо ви вирішили купити розкладні садові гойдалки для своєї ділянки, то для початку необхідно подумати, скільки людей зможе одночасно кататися. Далі потрібно провести контрольні заміри на обраній території і визначитися з дизайном виробу. При цьому звертайте увагу на показники вантажопідйомності і конструктивні особливості каркаса.

Серед додаткових особливостей сидінь слід розглянути дві основні варіації:

  • пружина-спіраль;

  • стандартна сітка з пружинами.

Серед принципових відмінностей можна відзначити форму компонентів. При виборі виробу зверніть увагу на матеріал, з якого виконана м'яка частина. Найчастіше виробники використовують поролон, обшитий бавовною або синтетикою.