0 грн. 0

Гойдалки з металу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Металеві гойдалки для саду – це прекрасний спосіб відпочити, отримати позитивні емоції від спілкування з дітьми на коханими. Адже активні ігри на свіжому повітрі це корисно для здоров'я фізичного і душевного. Особливо якщо цей відпочинок буде проведено на міцних і надійних гойдалках з металу..

Ще з давніх часів було відомо, що спокійне і рівномірне розгойдування здатне заспокоювати і приводити думки в порядок. А який матеріал як не метал зможе забезпечити найкращу міцність і якість виробу? Металевим товарам практично немає зносу і їм не страшні атмосферні опади. Тому рекомендуємо вам купити гойдалки з металу, які зможуть з користю урізноманітнити дозвілля.

Особливості гойдалок з металу

Якщо ви хочете купити надійний виріб, то вибирайте моделі з широкими опорними стійками, які будуть відповідати за стійкість всієї конструкції. Серед найбільш поширених варіантів вважається А- і Л-подібна форма. П-подібні моделі зазвичай доповнені спеціальними розпірками, що дозволяють з'єднувати нижній щабель з бічними стійками. Зустрічаються і Ж-подібні конструкції, що вважаються найбільш вдалими для моделей з дахом.

Наступною важливою особливістю гойдалки з металу є форма сидіння. Саме від неї багато в чому залежить безпека і комфорт людини. Для більшої зручності підбирайте моделі з підлокітниками і спинкою. Для зняття м'язової напруги при погойдуванні, фахівці рекомендують вибирати конструкції з трохи відкинутим назад сидінням. Основа сидіння може бути виконана з панцирної сітки (добре пружинить і досить м'яка) або зварної сітки (відрізняється підвищеною міцністью).

Як вдало вибрати і купити гойдалки з металу

Якщо ви хочете купити гойдалки з металу для дачного або приватного будиночка, то в першу чергу рекомендуємо звернути увагу на спосіб кріплення конструкції до опорної рамі. В надійних зразках карабін або пружину прикріплено до петлі, що приварена до рами. Конструкція може швидко прогнутися під вагою людей що кататимуться, якщо станина протягнута в отвір на перекладині.

Перед тим як купити вподобану модель обов'язково поцікавтеся  максимальним навантаженням. У тому випадку, якщо ви плануєте кататися удвох, то найкраще підійдуть товари з обмеженням по вазі в 180-250 кг. Для компанії з трьох або чотирьох осіб підійдуть особливо міцні і посилені зразки, що зможуть витримати до 300 кг.