0 грн. 0

Садові гойдалки двомісні

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Двомісні гойдалки для саду – це чудовий варіант для приємних вечорів, проведених спільно зі своєю другою половинкою. Цей різновид садових меблів  допоможе урізноманітнити відносини, додати в них трохи романтики і створює обстановку романтики і усамітнення.

Сучасний асортимент 2-місних гойдалок для саду це величезний вибір дизайнів і різних конструктивних рішень. Незалежно від обраної моделі, всі представлені в каталозі товари відрізняються підвищеним рівнем безпеки, що дозволяє користуватись двомісними садовими гойдалками навіть маленьким дітям, що дуже люблять такі розваги.

Особливості вибору садових двомісних гойдалок

Серед найбільш популярних товарів виступають дерев'яні та металеві вироби високої якості. Однак перед тим як приступити до вибору і купити двомісні садові гойдалки, необхідно продумати всі параметри до дрібниць, починаючи від розмірів і закінчуючи конструктивними особливостями виробу.

Наступним важливим моментом буде виступати допустиме навантаження. У більшості представлених моделей вона становить близько 200-250 кг. Для забезпечення високого рівня комфорту найкраще звернути увагу на моделі, для яких передбачено москітну сітку або спеціальний захисних тент. Подібний вибір дозволить комфортно почувати себе за будь-якої погоди і не переживати, що комахи потурбують вас.

Якщо на двомісних садових гойдалках кататимуться не лише дорослі, а й діти, то краще за все вибрати сидіння з м'якою оббивкою і підлокітниками, що забезпечує додатковий захист від ударів і падінь.

Купити садові гойдалки двомісні

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує своїм клієнтам купити двомісні садові гойдалки за вигідними цінами. В асортименті нашого магазину можна знайти різноманітні моделі від іноземних та вітчизняних виробників. Незалежно від вибору, всі представлені товари відрізняються високою якістю, функціональністю і надійністю у використанні.