0 грн. 0

Сітка для вольєра для собак

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Утримання собак у вольєрах, а не на прив'язі в маленьких будках, стає поширеним явищем. Це й не дивно – в цьому випадку собака живе в більш комфортних умовах і менше хворіє, а це не просто більш гуманно, але й економічно вигідно – не потрібно витрачатися на оплату лікування вихованця в разі хвороби.

Сітка для вольєра – основні види

Вольерная сетка для собак

Вольєри для собак обладнують з наступних видів сіток:
  • металевих зварних;
  • металевої сітки-рабиці;
  • міцних пластикових сіток.

Однак, пластикову сітку необхідно вибирати якісну – міцну і стійку до УФ випромінювання. Це важливо, оскільки по-перше, собака може з часом перегризти пластиковий дріт і вирватися на свободу. По-друге, пластик характеризується істотно меншою міцністю, ніж метал, і досить великий пес може просто прорвати таку сітку під дією своєї ваги в стрибку.

Купити сітку для вольєра в інтернет-магазині

Вибираючи металеву сітку, зверніть увагу на наявність цинкового покриття. Незахищений метал під впливом дощу і мокрого снігу швидко іржавіє, і вольєр відразу матиме неестетичний вигляд, та ще й буде бруднити і вас, і вашого чотирилапого друга.

Але навіть наявність оцинкування не гарантує високу якість – частина не зовсім добросовісних виробників покриває метал занадто тонким шаром цинку, який легко пошкоджується, оголюючи чорний метал. Тому, по можливості купуйте сітку від перевіреного виробника з максимальною товщиною цинкового шару.

На нашому сайті ви завжди можете купити якісну вольєрного сітку з доставкою по Україні, при цьому наші ціни більш ніж прийнятні і демократичні.