Металеві вольєрні сітки

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Металеві вольєрні сітки відрізняються гарним естетичним виглядом, надійно захищені від корозії за допомогою оцинкованого покриття і мають широку область застосування. Найчастіше подібні вироби активно використовуються для облаштування безпечних і практичних загороджень для домашніх тварин і птиці. Додатково подібна продукція застосовується у разі огородження клумб, зміцнення теплиць і створення зборів.

Переваги металевих вольєрних сіток

Створення вольєра може бути недорогим і досить швидким процесом за рахунок використання металевих сіток. За допомогою мінімального набору інструментів ви можете створити будь-яку необхідну конфігурацію клітини або загону. Подібні матеріали дозволяють забезпечувати високу мобільність загородок, що є справжнім порятунком для власників дачних і присадибних ділянок.

До переваг виробів можна віднести наступні моменти:

  • необмежений термін служби;

  • надійний захист від деформацій, бактерій і цвілі;

  • стійкість до несприятливих погодних умов і температурних перепадів;

  • легка і міцна конструкція;

  • простота виконання монтажних робіт.

Стильний зовнішній вигляд, бюджетна ціна і відсутність необхідності у фарбуванні робить дану категорію товарів неймовірно затребуваною і популярною!

Купити металеву вольєрну сітку

Вигідно купити металеву вольєрну сітку можна в інтернет-магазині «Наша Стройка». Ми пропонуємо широкий вибір сітки з різними розмірами вічок (від 1,25 x1,25 см до 6 x 6 см) товщиною прутів (від 0,7 мм до 2,5 мм). Вироби постачаються в рулонах шириною від 1 м до 1,5 м і завдовжки від 10 до 30 м.

Металеві вольєрні сітки вільно пропускають повітря і сонячне світло, які так необхідні для всієї домашньої живності. Місця з'єднання і розмір вічок сконструйовані таким чином, щоб підтримувати високу міцність і не допускати утворення ріжучих країв, що дозволяє вберегти тварин від травм і поранень.