Пластикові вольєрні сітки

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Як матеріал при облаштуванні вольєрів для птахів, дрібних тварин і собак все частіше і частіше використовуються вольєрні сітки. У порівнянні з традиційними гратами, прутами і металевими сітками пластикові відрізняються наступними перевагами:

  • мала вага;

  • висока гнучкість;

  • стійкість до впливу атмосферних опадів;

  • нечутливість до дії бактерій і ультрафіолетового випромінювання.

Пластикові вольєрні сітки – зручність і довговічність

Пластиковая вольерная сетка

Перше, на що потрібно звернути увагу потенційного покупця – зручність і легкість монтажу сітки з пластика. Матеріал цей дуже легкий, тому доставка до місця будівництва не складає жодних труднощів. Саму сітку легко різати ножем або ножицями. Кріпити її до каркасу теж дуже просто, хоч цвяхами до дерев'яних рейок, хоч за допомогою прив'язок до металевої рами.

Завдяки стійкості до зовнішніх впливів такий вольєр не буде ні іржавіти, ні гнити і прослужить довгі роки. Фактично сітки з пластикових матеріалів за всіма параметрами перевершують і решітки, і сітки з металу. Єдиний виняток – необхідність утримання всередині вольєру великих тварин, наприклад, собак, які досить сильні, щоб порвати або перегризти пластикову нитку.

Купити пластикові вольєрні сітки в Україні

Вибір пластикової садової сітки в Україні досить великий, і ви завжди можете підібрати матеріал з потрібним діаметром вічка і максимально допустимим зусиллям на розрив. Купити ж цей матеріал найкраще на нашому сайті. Саме тут ви знайдете продукцію будь-яких типорозмірів і від будь-яких виробників. Ну, а ціни у нас з мінімальною націнкою, так що здійснювати покупку не тільки просто, але й вигідно.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.