Напилки по металу

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Напилок по металу – це поширений і затребуваний в усі часи різновид напилків, який необхідний для обробки і обпилювання металу за допомогою зняття з нього невеликого шару. Для можливості ефективного виконання робіт з різноманітними поверхнями існує кілька типів інструментів: плоскі, круглі, напівкруглі і тригранні.

Різновиди напилків по металу

Залежно від свого призначення всі вироби можна розділити на кілька видів:

  1. Загального призначення – використовуються в різних слюсарних роботах. Можуть мати різноманітну кількість насічок, в залежності від чого здатні забезпечувати грубе, чистове або фінішне обпилювання оброблюваних матеріалів.

  2. Спеціального призначення – активно використовуються при виконанні робіт з легкими сплавами, кольоровими металами і неметалевими матеріалами.

  3. Надфілі – мініатюрна версія інструменту, яка дозволяє працювати у важкодоступних місцях.

  4. Рашпілі – мають напівкруглу форму насічки з великими зубцями і спеціальними заглибленнями, що виключає ймовірність засмічення.

  5. Машинні – активно використовуються в роботі зачищувальних машин.

Підібрати необхідний зразок товару або цілий набір можна в електронному каталозі нашого ресурсу. У нас на сайті вказані всі характеристики продукції, що продається і доступна можливість отримати безкоштовну консультацію від справжніх фахівців.

Купити напилки по металу

Пропонуємо вигідно купити напилки по металу в інтернет-магазині «Наша Стройка». Ми реалізуємо продукцію від перевірених і надійних фірм. В якості основних особливостей реалізованого слюсарного інструменту можна виділити: стабільну якість, зручність в роботі і тривалий термін служби.