Напилок плоский

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Плоский напилок є старим, добрим і перевіреним видом напилків, який не дивлячись на наявність великої кількості сучасних електричних пристосувань по сьогоднішній день залишається затребуваним товаром для домашніх майстрів і професіоналів. Серед головних призначень можна відзначити видалення зайвих шарів з дерева або металу, зняття іржі, забезпечення гладкості поверхні і надання заготівлі необхідної форми.

Область застосування плоского напилка і його особливості

Плоскі напилки активно застосовуються при обробці опуклих, плоских, легкодоступних або широких поверхонь. Крім того, даний ручний інструмент використовується для пропилювання шліців і канавок, для обпилювання різноманітних заокруглень.

Сучасний асортимент напилків володіє низкою характерних відмінностей:

  • профіль;

  • вид насічок;

  • зерно насічок.

Від виду виконуваних робіт буде залежати необхідний профіль інструменту. Плоскі різновиди актуальні для роботи з рівними поверхнями. Для видалення стружки з м'яких заготовок застосовуються одинарні насічки. Для обробки твердих сплавів, найкраще використовувати вироби з перехресною або подвійною насічкою. Що стосується зерна насічок, то фахівці виділяють шість номерів, які розрізняються між собою кількістю зубів і розміром.

Купити напилок плоский

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує вигідно купити плоский напилок. Наша компанія працює з перевіреними виробниками ручного інструменту, що дає можливість клієнтам отримати надійний, якісний і сертифікований товар. Всі представлені в каталозі вироби відповідають нормам безпеки і мають високий ресурсів. При виборі виробів звертайте увагу на його призначення і довжину робочої поверхні.