Напилки по дереву

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Напилок по дереву є одним з найбільш затребуваних інструментів в арсеналі будь-якого столяра. При його допомозі можна вирівняти поверхню будь-якої дерев'яної деталі, підправити форму і розміри, зняти невеликий шар деревини. Популярність даного столярного інструменту тісно пов'язана з частою необхідністю надання точно заданих розмірів дерев'яної заготівлі, після того як матеріал вже розрізаний і підготовлений.

Види напилків по дереву

Сучасна промисловість пропонує споживачам відразу кілька актуальних різновидів даного інструменту.

Залежно від ріжучої частини можна виділити наступні види виробів:

  • штамповані;

  • з одинарної насічкою;

  • з подвійною насічкою (хрестові);

  • з дугового насічкою;

  • з рашпільной насічкою.

При цьому більшість представлених моделей відрізняються підвищеною універсальністю, що дає можливість успішно використовувати інструмент при роботі з деревом і металом.

Купити напилок по дереву

Якщо ви вже займаєтеся або тільки плануєте осягнути ази виробництва різних дерев'яних виробів, то обійтися без напилків по дереву не вийде. І якщо в якості фінішного шліфування можна використовувати шліфувальну шкурку, то для чорнових робіт не існує альтернативних варіантів.

Найкраще купити комплект напилків по дереву, адже один інструмент не врятує навіть початкового майстра, не кажучи вже про досвідченого фахівця. При виборі виробу необхідно звертати увагу на клас насічки, який буде відрізнятися між собою в залежності від відстані між зубцями. Чим менше між ними буде відстань, тим частіше ваш інструмент буде забиватися деревною стружкою, але поверхня вийде максимально гладкою. При виборі напилка по дереву величезну увагу приділіть якості ручки, адже вона повинна бути досить надійною і комфортною.

В інтернет-магазині «Наша Стройка» представлено широкий асортимент високоякісних інструментів для роботи з деревом від провідних виробників за вигідними цінами.