Зварна штукатурна сітка

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Зварна штукатурна сітка виготовлена ​​з міцного низьковуглецевого дроту. У неї велика несуча здатність, зварна сітка незамінна, коли потрібно зміцнити (армувати) стіни з нерівностями, великими перепадами рівнів, закрити поглиблення від частково зруйнованої кладки. Рекомендуємо купити сітку штукатурну зварну при реконструкції і реставрації старих будівель, там, де є осипання і часткове руйнування. Також вона застосовується при бетонному стягуванні підлоги там, де велика товщина шарів і потрібна стабільна поверхня для укладання плитки або теплої підлоги.

Зварна штукатурна сітка 1.jpg

Ціна зварної штукатурної сітки займає малу частку (≤ 2%) в кошторисі будівельних робіт. Але без неї не обійтися і функціонально замінити нічим, ні іншими видами металевих сіток, ні пластиковими.

Особливості та сфера застосування зварної штукатурної сітки

Роблять її з оцинкованого дроту діаметром від 0.6 мм до 3.0 мм, є різновиди з більш товстого дроту, але про це трохи нижче. Ціна зварної штукатурної сітки безпосередньо залежить від товщини дроту і розміру осередку, а також від покриття. Оскільки цементні розчини дають лужну реакцію краще брати з оцинкованого дроту, також можна купити зварену сітку з додатковим полімерним (ПВХ) покриттям. Але, коли головний критерій вибору ціна, то можна знайти сталеву сітку і без покриття.

Перейдемо до основних способів використання для чого потрібно купити зварну штукатурну сітку:

 1. Для цегляної кладки, армопояс. Тут застосовується зварна сітка в листах (картах). Дріт товщий і міцніший (3-6 мм), часто не круглий, а зі змінним перетином. Розмір осередку теж більший в порівнянні з штукатурною сталевою сіткою. Потрібна для перев'язки шарів цегляної кладки біля фундаменту, в районі переходу на другий поверх або до горища. Особливо потрібна, коли:

 2. ● внутрішня стіна з газоблоку або великих бетонних конструкцій, а облицювання цеглою, у матеріалів різний коефіцієнт усадки, без армування розтріскається.

  ● штукатуриться цоколь, і відливається вимощення фундаменту, також без армуючої сітки розтріскається.

 3. Для штукатурки стін, зміцнення наливних підлог — це класичне застосування, тут сітка зварна тримає шар штукатурки і одночасно пов'язує різні матеріали, наприклад, обробка стін з дерев'яною основою. Без армування штукатурити можна тільки рівні бетонні стіни з товщиною оздоблювального шару до 25 мм, в інших випадках штукатурний або клейовий шар потріскається і осиплеться.

 4. На фото нижче популярні розміри осередків зварних штукатурних сіток, які можна купити в Києві та інших регіонах України.

  Розміри осередків зварних штукатурних сіток.jpg

 5. Для виливки залізобетонних конструкцій в тому числі в опалубці відразу на об'єкті. Можна зігнути, розрізати і зібрати з фрагментів армуючу конструкцію будь-якої форми.

 6. Для закладення і ремонту вже виниклих тріщин в стінах, ціна в рази менше ніж капітальний ремонт.

 7. Виготовлення вольєрів і кліток для птахів і дрібних тварин. Осередки досить дрібні, сітка не має гострих кромок на відміну від просічно-витяжної.

 8. Для огорож і парканів. Хоч це і не пряме призначення, але цинкове покриття справляється з атмосферними впливами. Ціна зварної сітки невисока, виглядає вона естетично привабливішою ніж рабиця, міцнішою, немає необхідності натягувати дріт як опорну струну. Можна ставити стовпчики для огорожі набагато рідше, а на невеликих прольотах 7-10 метрів стовпчики зовсім не потрібні.

Переваги та недоліки сітки зварної штукатурної

Почнемо з переваг:

 1. Вона легка і міцна — на ній не просто тримається штукатурний шар, зварна сітка зміцнює всю конструкцію стіни (особливо актуально при реконструкціях і реставраціях).

 2.  Жорстка і одночасно з цим можна зігнути і зафіксувати кут, округлість і так далі. Досить просто зробити з неї каркас для художніх і декоративних елементів.

 3. Довговічна, всередині стін і конструкцій термін служби зварної штукатурної сітки може перевищувати 100 років.

 4.  Ціна — зварна штукатурна сітка один з найдешевших способів зміцнити чорновий або декоративний шар.

 5.  Проходить всі ГОСТи і норми як для приватного, так і для цивільного, і промислового будівництва. У тому числі багатоповерхових будівель і об'єктів з підвищеними вимогами до міцності стін і перекриттів.

 

Але є у неї і недоліки:

 1.  Іржавіє — особливо якщо купити зварну сітку з «чорного» дроту. Від іржі сталевий прутик збільшується в розмірах, і навколишня штукатурка і навіть бетон розтріскується, або з'являються руді плями.

 2. Згорнуту в рулон сталеву сітку не так легко випрямити і закріпити на стіні. Фрагменти сітки намагаються згорнутися назад. Проблема вирішується, але все ж полімерні матеріали не мають цих недоліків.

Як вигідно купити сітку штукатурну зварну в Нашій Стройці

По-перше, заощадити можна на комплексному замовленні. Якщо замовити ще штукатурні суміші, і інструменти для обробки, то можна отримати знижку на загальній ціні замовлення.

По-друге, у нас є своя доставка по Києву та передмістю, ця товарна група досить габаритна і важка, тому якщо наймати транспорт або замовляти доставку Новою Поштою ціна доставки виявиться вище раціонального рівня.

Якщо з'явилися питання по наявності, терміну доставки, ціні, можливості забрати матеріал самовивозом телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.