0 грн. 0

Сітка рифлена

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Сітка рифлена —  це міцна сталева сітка з товстого дроту діаметром 1-10 мм. Дріт має плавний вигин в точках перетину прутів, тому таку сітку часто називають рифленою. Виготовляється без зварювання за рахунок цього ціна виходить доступною. При цьому міцності достатньо, щоб служити антивандальной гратами. Взагалі рифлена сітка універсальний матеріал тому розберемо сферу застосування докладніше.

Сітка канілірована.jpg

Для чого використовується рифлена сітка

Пройдемося по найпоширеніших способах застосування:

 1. Паркани та огорожі з неї досить міцні не тільки для приватного домобудівництва, а й для огорож на об'єктах, що охороняються. Крім, міцності сітчасті огорожі дають хороший огляд для камер відеоспостереження.

 2. Вольєри і клітки для великих тварин з канілірованої сітки. Це просто, надійно і ціна цілком доступна. Тварини не пораняться оскільки всі вигини плавні.

 3. Також ви можете купити каніліровану сітку для створення ящиків і шаф для захисту зовнішніх блоків кондиціонерів, компресорів та інших механізмів до яких не потрібно наближатися.

 4. Для створення габіонів та іншого ландшафтного дизайну також підходить рифлена сітка, купити її можна листами (картами) по 1,5 на 2 метри, іноді можна знайти великі листи до 6 метрів в довжину.

 5. Для захисту людей від падіння бурульок. Кріпиться над пішохідними доріжками під карнизами висотних будівель.

 6. Для торгівлі: з канілірованої сітки роблять перегородки, ящики, візки для транспортування овочів «в клітці» або великої кількості легких і дрібних товарів.

 7. Поширене армування канілірованими гратами залізобетонних перекриттів, підлог в паркінгах і на складах, де важлива велика несуча здатність.

Напевно знайдеться ще безліч способів застосування плетених сіток і решіток як вдома, так і в промисловості, наприклад, клітці шахтних підйомників і т.д.

Використання плетених сіток.jpg

Спосіб виробництва та критерії якості канілірованої сітки

Надійність і довговічність залежить від якості дроту. Найчастіше це вуглецева сталь в цинковому покритті. Іноді роблять з нержавійки. Нерідко з чорного (без цинкового покриття) металу. Можна купити навіть забарвлену рифлену сітку, правда фарбують вже готовий виріб.

По виду вигину і плетіння поділяють кілька варіантів канілірованої сітки:

· Частково рифлена (ЧР) — дрібнопориста (4-10 мм) з тонкого дроту де частина дротів прямі (вертикальні), а частина гнуті (горизонтальні);

· Рифлені (Р) — вигин в обох дротах в місцях перетину дроту, розмір осередку до 25 мм;

· Складно рифлена (СР) — це коли розмір осередку більше кроку рифлення, так роблять рифлені сітки з осередком від 25 до 100 мм.

На фото нижче зображені верстат для згину і для плетіння дроту. Плетіння трохи нагадує роботу ткацького верстата.

Станок для згинання і для плетіння дроту.jpg

При виборі канілірованої сітки звертайте увагу на:

· Товщину дроту, чим товще, тим міцніше і довговічніше;

· Шар оцинкування (бажано 120 г / м2 і більше).

Як купити каніліровану сітку в “Нашій Стройці”

Потрібно визначиться з:

 1. Розміром осередку;

 2. Товщиною дроту;

 3. 3 розміром листа;

 4. Кількістю в листах або метрах квадратних;

 5.  Вибрати зручний спосіб доставки та оплати.

Якщо хочете купити каніліровану сітку оптом, буде додаткова знижка.

На всі питання по наявності, ціні, можливості купити сітку в вашому регіоні відповімо за номером (0800) 50-54-52.