Агротканина для полуниці

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Агротканина для полуниці – це полотно зіткане з поліпропіленового волокна. ЇЇ стелять на грунт, кущі з ягодами ростуть через отвори в полотні. Агротканина допомагає заощадити фінанси та фізичні зусилля при вирощуванні плодів. А також ваші ягоди будуть чистими, великими їх буде зручно збирати. І урожай буде на 30-40% більше ніж без агротканини! Стане в нагоді цей матеріал, як у великих, так і невеликих господарствах! В інтернет-магазині «Наша Стройка» до вашої уваги представлено широкий асортимент геотекстилю для різних областей застосування!

Поради щодо вибору агротканини для полуниці

Зручність використання геотекстилю очевидна! Вклавши його на грунт всього 1 раз, Вам не доведеться регулярно видаляти бур'яни, прополювати полуницю або виконувати інші звичні процедури по догляду. А урожай, в результаті, буде набагато кращим, ніж при традиційних способах вирощування! При виборі матеріалу слід керуватися не тільки ціною, але і властивостями різних видів геотекстилю:

  1. Щільність. Даний параметр визначається типом ґрунту, а також необхідним терміном служби матеріалу. Щільність агротканини для полуниці варіюється від 50 до 130 г / м. кв. Оптимальний вибір - 100 г / м. кв - по ньому можна ходити і прослужить вона 5-6 років.

  2. Ширина рулону. Залежить від площі земельної ділянки, який ви визначили під посадку полуниці. В інтернет-магазині «Наша Стройка» можна купити агротканина для полуниці в рулонах шириною від 1.06 до 5.25 м.

  3. Бренд. Має далеко не останнє значення. У нашому онлайн каталозі представлена ​​продукція від декількох брендів (Чехія, Туреччина, Польша, Китай), які відрізняються ціною і довговічністю.

Купуйте агротканину для полуниці в інтернет-магазині «Наша Стройка»!

Якість Всіх геотекстильних матеріалів в нашому інтернет-магазині підтверджено відповідними сертифікатами. Купуючи товар у нас, Ви отримуєте оригінальну продукцію за прийнятними цінами. А докладний опис всіх позицій дозволить Вам детальніше ознайомитися з властивостями різних категорій виробів і вибрати оптимальний варіант саме для Вас!

Якщо з'явились конкретні питання, щодо ціни, наявності на складі способу доставки телефонуйте (0800) 50-54-52.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.