Агротканина мульчуюча

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:

Агротканина мульчуюча – це міцне поліпропіленове полотно, що закриває поверхню грунту і через неї не проростають бур'яни, а грунт не пересихає. Агротканина міцна, можна по ній ходити і їздити садовими тачками, довговічна – служить до 7 сезонів. Застосовується в рослинництві, фермерських господарствах і ландшафтному дизайні. В інтернет-магазині «Наша Стройка» Ви можете купити агротканину для мульчування і захисту рослин від бур'янів за найбільш доступними цінами!

Переваги використання агротканини для мульчування

Застосування матеріалу сприяє вирощуванню більш сильних і здорових рослин, а також підвищенню якості і кількості врожаю. Уклавши агротканину один раз, Ви забудете про проблеми з бур'янами на кілька сезонів! А витрати на догляд за овочевими або фруктовими культурами, декоративними рослинами, знизяться в рази!

Крім цього, представлений в нашому інтернет-магазині геотекстиль має інші корисні властивості:

  • добре пропускає повітря і вологу в грунт, підтримує оптимальний мікроклімат;

  • під агротканиною не утворюється цвіль або гниль;

  • зберігає рослини і плоди в чистоті;

  • маскувальна сітка, нанесена на матеріал, спрощує процес проведення розмітки грядок.

  • виключає необхідність обробки рослин гербіцидами, що дозволяє отримати на 100% екологічно чистий урожай.

Агротканина мульчуюча в інтернет-магазині «Наша Стройка»

У каталозі нашого магазину представлений вибір агротканини для мульчування! Асортимент геотекстилю різниться як за щільністю матеріалу (від 50 до 130 г/м. кв.), так і за шириною рулону (1,05-5,25 м), так і за виробником. Є арготканитна виробництва Чехії, Польщі та Туреччини. Це дозволить Вам підібрати оптимальний варіант для Вашої земельної ділянки.

Якщо в ході вибору продукції у Вас виникнуть питання, і Ви хочете дізнатися про властивості та характеристики товару докладніше, або запитати поради у фахівців, звертайтеся до нас, будемо раді допомогти Вам!

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.