Чорна агротканина

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Чорна агротканина – це ткане полотно зі стійкого поліпропіленового волокна, через яке може просочуватись вода та проходити повітря. Продається широкими рулонами, частіше за все має розмітку на поверхні для розмітки міжрядь. Чорна агротканина стелиться прямо на поверхню грунту для мульчування рідше застосовується для розділення шарів і зміцнення схилів в ландшафтному дизайні, при створенні альпінаріїв і клумб. Крім мульчуючтого ефекту чорна агротканина – це ще захист культурних рослин від бур'янів і шкідників. Агротканина стелиться на поверхню і не пропускає світло, а значить «зайві» рослини не можуть зійти, при цьому агротканина пропускає воду і повітря. Купити рулон або фасований згорток чорної агротканини для сільськогосподарського використання ви можете в інтернет-магазині «Наша Стройка, з доставкою по всій Україні!

Чорна агротканина – чи варта вона своєї ціни

Матеріал має високощільну тканинну структуру, яка забезпечує міцність і довговічність, а в самому поліпропілені є стабілізуючі добавки, для стійкості до ультрафіолету. Залежно від умов використання, розрізняють кілька видів агротканини по щільності від 90 г / м2 до 140 г / м2. Щільність впливає на стійкість до фізичних впливів (наприклад, якщо ви ходите по тканині, то більш щільну складніше прорвати). Але і менш щільна чорна агротканина набагато міцніша за агроволокно. Термін служби агротканини становить 5-7 років, а агроволокна - 2-3 роки.

Основними особливостями матеріалу є:

  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання;

  • підтримання оптимальної вологості грунту;

  • збереження властивостей, навіть за умов високих навантажень.

Рекомендації з укладання чорної агротканини на грунт

Укладання чорної агротканини здійснюється на заздалегідь підготовлений грунт – розпушений і повністю очищений від бур'янів. У місцях, де передбачається висадка насіння або саджанців, робляться невеликі розрізи хрест-навхрест (саме для цього на матеріал нанесені лінії і визначити оптимальну відстань між саджанцями і зробити розрізи стає ще простіше). За допомогою кілочків тканина фіксується на грунті, а місця розрізів бажано оплавити (запальничкою чи невеликим газовим пальником), щоб волокна не розліталися.

Якщо Ви хочете купити чорну агротканина в рулонах, зробіть це в інтернет-магазині «Наша Стройка». Ми пропонуємо великий вибір геотекстилю за доступними цінами. Звертайтеся до наших фахівців, якщо в ході вибору у Вас виникнуть питання щодо сфери застосування, наявності на складі чи можливості купити чорну агротканину у вашому місті телефонуйте (0800) 50-54-52!