Захисна сітка від птахів для винограду

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:

Є безліч шкідників, які можуть позбавити виноградаря врожаю, заробленого тяжкою працею. Найбільше негативних емоцій викликає нашестя птахів і ос. Можливо тому, що ви бачите, як вони прилітають, поїдають ягоди, а можливо тому, що вони не стільки з'їдають, скільки «надкушують» – виноградини начебто залишаються на місці, але споживати їх вже не можна. А допомогти з цією проблемою допоможе захисна сітка від птахів.

Захисна сітка від птахів для винограду – відмінний захист винограду

Для захисту від літаючих шкідників є кілька способів. Найбільш популярні:

  • опудала;

  • звукові відлякувачі;

  • фізичний захист за допомогою сіток.

За традицією, садівники намагаються відігнати птахів за допомогою хитромудрих відлякувачів і гучних тріскачок. Однак пернаті шкідники швидко пристосовуються до механічних пристроїв, розуміють, що їх можна не боятися, і продовжують бенкетувати на гронах винограду.

А тому єдиним надійним способом виявляється фізичне обмеження їх доступу до солодких ягід, зробити це можна за допомогою садових сіток.

Спорудити такий захист дуже просто – достатньо встановити каркас або найпростіші стовпчики й натягнути на них пластикову сітку. Вона досить легка, тому капітальних споруд зводити не потрібно, і всю роботу цілком можна проводити наодинці. Оскільки сітка дуже легка, її можна накинути на виноград, дерева, кущі без опор. Такий спосіб також надійний, оскільки не дозволить птахам сісти на гілку.

При цьому сітка з пластику не гниє і не псується на сонці, а значить експлуатувати її можна не один десяток років.

Купити захисну сітку від птахів для винограду в Україні

Оскільки пластикова сітка - виріб стандартний, то під час покупки, зазвичай відсутня необхідність її розглядати – досить обрати потрібну модель в такому інтернет-магазині, як наш. Тим більше, що ціни у нас нижчі, ніж у будь-якому офлайн-магазині. Отримати замовлення можна в будь-який куточок України.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.