0 грн. 0

Сітка від птахів для дерев

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Коли приходить час дозрівання ягід на деревах і кущах, то більшість корисних птахів, які в інші пори року знищують мільйони шкідливих комах, переходять на харчування рослинною їжею. Це не дивно, за черешнею або аґрусом ганятися не потрібно. Ягоди тихенько сидять на гілці, наповнені солодким соком, і чекають, коли ж їх виявить та з'їсть будь-який шпак або дрізд якщо не скористатися захисною сіткою від птахів.

Сітка від птахів для дерев – надійний захист стиглих плодів від птахів

Традиційним методом у боротьбі за врожай є спорудження різноманітних пристроїв, які відлякуватимуть птахів: відлякувачів, тріскачок, світлових маячків тощо. Однак розумні птахи найчастіше їх ігнорують і продовжують ласувати вашим урожаєм. Тому ми рекомендуємо використовувати найбільш просту і дієву технологію – огородження дерев і чагарників садовою сіткою.

Ці сітки виготовляють з двох матеріалів:

  • оцинкованої сталі;

  • пластику.

Сталеві сітки мають ряд недоліків: велику вагу, труднощі у монтажі, здатність до корозії та інш. Не дивно, що левова частка продажів сітки для захисту дерев від птахів доводиться на пластик.

Монтаж захисних огороджень відбувається наступним чином: встановлюється каркас або ж в землю вбиваються палі і жердини, потім сітку розрізають на шматки, які і прикріплюються до каркаса. Більш легкий і дуже ефективний спосіб монтажу – просто накинути сітку на крону дерева або на кущ (тільки для пластикових сіток). Сітка легка, тому не зашкодить листю, квітам, плодам. При цьому вона створює перешкоду птахам у їх бажанні поласувати ягодами. Птахи просто не можуть сісти на гілку, що не дозволяє їм псувати врожай.

Єдине, на що потрібно звертати увагу, плануючи придбати і встановити захисну сітку від птахів – це розмір її вічок, товщину ниток. Сітка з дуже тонкої нитки буде рватися, до того ж в ній заплутуватимуться птахи. Якщо вічко буде надмірно великим, то через нього птахи будуть пробиратися всередину огороджених ділянок, а надто дрібна стане перешкодою для комах-запилювачів (а це негативно позначиться на врожайності).

Купити сітку від птахів для дерев в Україні

Ми рекомендуємо купувати сітку в нашому інтернет-магазині. Тут ви знайдете будь-яку пластикову або металеву сітку з потрібними характеристиками. Переконайтеся, що наші ціни нижчі, ніж в будь-якому супермаркеті, і зробіть замовлення. Ваше замовлення ми доставимо в будь-який куточок України.