0 грн. 0

Аератор для змішувача

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Аератор для змішувача – це спеціальна насадка, яка вкручується в водопровідний кран і використовується для зменшення витрати води. За допомогою такого пристосування ви отримаєте суттєву економію, а також більш низькі рахунки за комунальні послуги. Купити аератор для змішувача ви можете в інтернет-магазині «Наша Стройка» за максимально вигідними для вас цінами!

Скільки можна заощадити, встановивши аератори на все змішувачі в вашому домі

Витрата води зі звичайного водопровідного крана, який у вас встановлений на кухні чи у ванній кімнаті, становить, в середньому, 12-15 літрів в хвилину. Це дуже багато! Скоротити споживання легко якщо використовуючи пристосування для еконоиії. Залежно від обраної вами моделі, витрата води може скласти:

  • 8 літрів / хвилину;

  • 6-5 літрів / хвилину;

  • 3 літри / хвилину.

При цьому, зручність користування краном залишиться незмінною! А економія складає, як мінімум, 50%!

Принцип дії аератора зводиться до того, що він створює перешкоду для напору води, підвищуючи її тиск на виході. Завдяки цьому забезпечується зменшення кількості її споживання, при збереженні початкового рівня змивання.

Пристрої підходять практично для всіх типів сучасних змішувачів. А якщо по типу кріплення він буде відрізнятися, у нас ви знайдете спеціальні різьбові перехідники.

Купити аератор для змішувача за вигідною ціною – інтернет-магазин «Наша Стройка»

Вибираючи аератор, рекомендуємо подумати над тим, який саме варіант за своєю пропускною здатністю буде для вас найбільш прийнятним. У тому випадку, якщо самостійний підбір для вас виявляється складним, звертайтеся до наших консультантів – будемо раді допомогти вам у придбанні.

Наша Стройка – це інтернет-магазин товарів для дому і саду, для будівництва та ремонту з максимально вигідними для вас цінами!