0 грн. 0

Аератор для душа

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Аератор для душу – це спеціальна водозберігаюча насадка, використання якої допоможе економити воду і платити менше на 30-60%. Ефективність даної продукції підтверджена випробуваннями, саме тому на аератор настільки високий попит. Купити їх ви можете за доступними цінами в інтернет-магазині «Наша Стройка».

Застосування аераторів для душу – на скільки можна скоротити перевитрати?

В рамках проведених випробувань було виявлено, що при використанні душу за 1 хвилину витрачається близько 12-15 літрів води. Це дуже багато, якщо врахувати, що кожна людина приймає душ з метою гігієни, в середньому, по 10-15 хвилин на день. При наявності аератора для душу, витрати можна скоротити вдвічі і досягти результату в 6-8 літрів за хвилину, без втрати комфорту використання душової лійки.

Представлені пристрої встановлюються на змішувачі перед шлангом подачі води з душовою лійкою. Завдяки різним перегородкам, які є в їх серединній структурі, відбувається зменшення напору води, без зниження здатності змивання.

Основним параметром вибору аератора є його здатність до обмеження потоку води. У нашому інтернет-магазині ви можете купити моделі наступних варіацій обмеження потоку:

  • до 8 л/хв;
  • до 6 л/хв;
  • до 4 л/хв.
Крім того, в асортименті можна знайти різні варіації цих пристроїв. Є сенсорні, магнітні аератори, моделі, які додатково насичують повітря киснем, створюючи щось на кшталт спіненої рідини. Але всі вони вже значно дорожче, так як мають більш складну конструкцію. Ефективність застосування, по суті, сильно не відрізняється в порівнянні зі стандартними моделями, представленими у нас.

Аератор для душу – купити в інтернет-магазині «Наша Стройка»

Вибирайте найбільш оптимальну для вас модель і замовляйте її у нас, з можливістю доставки по Україні. Використовуючи цей пристрій, ви зможете суттєво економити на витраті води, а разом з тим, помітного зменшити рахунки за її оплату!