0 грн. 0

Профнастил оцинкований

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Оцинкований профнастил – це універсальний матеріал, що підходить для безлічі способів застосування. Його можна купити для спорудження навісів, покрівлі, і при створенні парканів, огорож, і навіть в системі фасадного утеплення. Якщо ви хочете купити профнастил за оптимальною ціною, з доставкою по Україні, замовляйте його в необхідному вам кількості в інтернет-магазині «Наша Стройка».

Особливості та види оцинкованого профнастилу

На будівельному ринку профнастил оцинкований представлений в двох основних варіаціях:

  • покрівельний;

  • стіновий.

Відмінності полягають в конструкції хвилі. Покрівельний профлист легко відрізнити від стінового по більш широких «доріжках» і вузьким хвилях. Це зроблено для того, щоб забезпечити швидкий стік дощової води з даху будівлі і запобігти її потраплянню всередину приміщення.

Крім того, матеріал різниться і по висоті хвилі. Цифра, після позначення «ПК» або «ПС», якраз і вказує на висоту хвилі в мм. Зрозуміло, чим вона вища, тим більш високу стійкість до згинання матиме лист.

При покупці оцинкованого профлиста також зверніть увагу на товщину металу. Залежно від виробника, вона може варіюватися від 0,3 до 1 мм. Зрозуміло, чим вона більша, тим міцніший буде лист, але і важчий. Також різниця може бути і в фізичних розмірах, тобто в довжині і ширині матеріалу.

Беручи товар, переконайтеся в тому, що на зовнішньому цинковій покритті відсутні пошкодження. Тоді матеріал буде захищений від корозії.

Купити профнастил оцинкований – інтернет-магазин «Наша Стройка»

Замовляйте стіновий або покрівельний профлист на нашому сайті в будь-якому необхідному вам кількості, з доставкою по всій території України. Ми пропонуємо широкий асортимент за прийнятними цінами! Якщо потрібно купити профнастил на цілу покрівлю, можна зекономити замовивши розкрій по кресленню чи по ескізу. Тим самим звести до мінімуму кількість обрізків металу.

При необхідності отримати більше інформації про представленої нами продукції, звертайтеся до наших менеджерів!