Графітова металочерепиця

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Графітова металочерепиця – це стильний і ще досить рідкісний варіант кольору. Саме тому заслужено популярна в тих, хто хоче щоб дах виглядав стильно та багато. Також використовується для дахів комерційних споруд ресторанів, готелів, тощо.

Особливості графітової металочерепиці

Проводячи порівняння різних рішень по кольору стає очевидно, що деякі варіанти можна віднести до виразних і яскравих тонів, а інші навпаки - до більш спокійних. Адекватна ціна графітової металочерепиці і оригінальне забарвлення дає можливість вдалого вибору для людей з найрізноманітнішими смаками. Подібне рішення вже встигло зарекомендувати себе з найкращих сторін, як в питаннях надійності, так і в питанні збереження кольору.

Графітову металочерепицю можна впевнено віднести до спокійних забарвлень, які вдало поєдналися з будь-якими дахами, незалежно від особливостей форми. Темно-сірий колір заслуговує на повагу у більшості покупців, при цьому гармонійно виглядає при будь-яких вихідних даних покрівлі за будь-якої формі хвилі.

Якщо ваш бюджет досить обмежений, не варто переживати, адже ціна графітової черепиці не настільки висока. Крім того, дана продукція представлена ​​в каталозі різноманітними виробниками з різними технічними даними, що також безпосередньо впливає на кінцеву вартість матеріалу.

Як вдало купити графітову металочерепицю

Визначившись з кольором і товщиною металу необхідно перейти до питання вибору геометричних розмірів листа, адже це надасть ключовий вплив на якість монтажних робіт. Найбільшого поширення домоглися «складські листи», які готові до монтажу і мають розміри 2200 х 1180 мм.

Якщо покрівля має досить просту конфігурацію і відрізняється невеликою кількістю виступів, переломів і розжолобків, то вибір на користь графітової металочерепиці повністю виправданий. Якщо ж форма покрівлі досить складна, а довжина скатів менше 5 метрів, то краще за все зупинитися на цільних аркушах. Даний вибір дозволить мінімізувати число відходів і спростить монтаж. В інших випадках краще замовити розкрій під креслення вашої стропильної системи.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.