0 грн. 0

Декоративна зелена сітка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Надати своєму будинку естетичного вигляду можна за допомогою спеціальної декоративної сітки. Якщо ж до того ви вирішили облаштувати гарний сад на ділянці свого будинку або ж просто захистити територію будинку оригінальним парканом з квітів, тоді вам знадобиться ця декоративна сітка! Вона здатна вирішити багато проблем в господарстві, а її спектр використання не обмежується лише створенням дизайнерських прикрас для дому.

Декоративна зелена сітка – область застосування

Декоративна сітка – дуже корисна річ в господарстві, і вона здатна виконати ключову роль у вирішенні багатьох проблем, пов'язаних з ремонтом і облагороджуванням присадибної території.

Головною особливістю такої зеленої сітки є її міцність, тому її можна використовувати в якості огорожі, не обов'язково території ділянки, - можна обмежитися просто клумбою, доступ до якої хотіли обмежити домашнім тваринам, маленьким дітям чи птахам.

Крім огорожі, можна зробити з сітки каркас для витких рослин, які однозначно є на вашій клумбі. Березка буде міцно триматися за сітку і не буде витися підлогою.

Також можна використовувати сітку як роздільник грядок на городі, щоб відокремлювати зони для різних овочів. Таким чином, буде значно зручніше орієнтуватися, де починає рости морква, а де закінчується редис.

Така річ стане надійним бар'єром проти гризунів, які живуть на вашій ділянці. Під час облаштування газону покладіть одразу сітку і більше жоден кріт не турбуватиме вас, викопавши прохід через ваш газон.

Сітка також відмінно підійде не тільки для приватного будинку, а й для квартир. Наприклад, можна облагородити балкон, прикрасивши його красивими квітами.

Декоративна зелена сітка – основні переваги

Матеріал, з якого зроблена декоративна сітка – пластик. Саме тому вона не гниє, не іржавіє як рабиця з часом, не піддається корозії.

Перевагами такої сітки є:

  • дуже легка і міцна матерія;

  • простий монтаж і демонтаж;

  • стійкість до УФ-випромінювання;

  • довговічність;

  • практичність.